Joanna Jabłczyńska jest poważnie chora. Przeszła operację i uczyła się mówić na nowo

Joanna Jabłczyńska w połowie 2022 roku przeszła operację na strunach głosowych. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, jak przechodzi rekonwalescencję.

Joanna Jabłczyńska już prawie 20 lat związana jest z kultową produkcją TVN "Na Wspólnej". Jako serialowa Marta Hoffer dorastała na oczach widzów. Gwiazda karierę w show-biznesie zaczęła, gdy była jeszcze dzieckiem, a w późniejszych latach brała udział w takich produkcjach jak "Taniec z Gwiazdami", "Jak oni śpiewają", "Agent Gwiazdy" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kariera gwiazdy w show-biznesie stanęła jednak pod znakiem zapytania, kiedy zaczęła mieć problemy ze strunami głosowymi. Aktorka w połowie maja 2022 roku przeszła operację. Jak czuje się dzisiaj?

Zobacz wideo Joanna Jabłczyńska na weselu pokazała swój taneczny talent. Fani "ależ tam iskry widać"

Joanna Jabłczyńska jest poważnie chora. Przeszła operację i uczyła się mówić na nowo

Aktorka w wywiadzie dla "Plejady" wyjaśniła, że powrót do zdrowia jest bardzo trudny, a czas rekonwalescencji wymaga od niej mnóstwo wysiłku.

Cały czas jestem pod opieką specjalistów, teraz mam okres dodatkowych badań po rehabilitacji. Idzie dobrze, głos mi się nie łamie i nie znika. Ale żebym czuła się swobodnie ze swoim głosem, jest bardzo daleko. Możliwe, że nie usłyszymy go w takiej wersji, jakiej był - żali się aktorka.

Jabłczyńska nadmieniła również, że na przywrócenie głosu do poprzedniego stanu nie ma co liczyć. Zdradziła również, że w okresie rekonwalescencji najtrudniejsze jest dla niej... siedzieć cicho.

Najciężej jest siedzieć cicho, może właśnie dlatego mój głos już zawsze będzie kuleć. Trudno jest mi siedzieć i nic nie mówić - wyznała gwiazda "Na Wspólnej".

Joannie Jabłczyńskiej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. 

Zobacz też: Dziwne prezenty gwiazd. To, co dostała Joanna Jabłczyńska, wprawia w osłupienie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.