Joanna Jabłczyńska jest poważnie chora. Przeszła operację i uczyła się mówić na nowo

Joanna Jabłczyńska w połowie 2022 roku przeszła operację na strunach głosowych. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, jak przechodzi rekonwalescencję.

Joanna Jabłczyńska już prawie 20 lat związana jest z kultową produkcją TVN "Na Wspólnej". Jako serialowa Marta Hoffer dorastała na oczach widzów. Gwiazda karierę w show-biznesie zaczęła, gdy była jeszcze dzieckiem, a w późniejszych latach brała udział w takich produkcjach jak "Taniec z Gwiazdami", "Jak oni śpiewają", "Agent Gwiazdy" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kariera gwiazdy w show-biznesie stanęła jednak pod znakiem zapytania, kiedy zaczęła mieć problemy ze strunami głosowymi. Aktorka w połowie maja 2022 roku przeszła operację. Jak czuje się dzisiaj?

Zobacz wideo Joanna Jabłczyńska na weselu pokazała swój taneczny talent. Fani "ależ tam iskry widać"

'Sanatorium miłości'. Adam i Krzysztof"Sanatorium miłości". Adam i Krzysztof poszli na miasto. "Zarwiemy małolaty"

Joanna Jabłczyńska jest poważnie chora. Przeszła operację i uczyła się mówić na nowo

Aktorka w wywiadzie dla "Plejady" wyjaśniła, że powrót do zdrowia jest bardzo trudny, a czas rekonwalescencji wymaga od niej mnóstwo wysiłku.

Cały czas jestem pod opieką specjalistów, teraz mam okres dodatkowych badań po rehabilitacji. Idzie dobrze, głos mi się nie łamie i nie znika. Ale żebym czuła się swobodnie ze swoim głosem, jest bardzo daleko. Możliwe, że nie usłyszymy go w takiej wersji, jakiej był - żali się aktorka.

Jabłczyńska nadmieniła również, że na przywrócenie głosu do poprzedniego stanu nie ma co liczyć. Zdradziła również, że w okresie rekonwalescencji najtrudniejsze jest dla niej... siedzieć cicho.

Najciężej jest siedzieć cicho, może właśnie dlatego mój głos już zawsze będzie kuleć. Trudno jest mi siedzieć i nic nie mówić - wyznała gwiazda "Na Wspólnej".

Młodsza siostra Kożuchowskiej nie mieszka w Polsce. Maja ma inspirującą pracęSiostra Małgorzaty Kożuchowskiej w "Dzień dobry TVN". Aktorka nie kryła dumy z pasji Mai

Joannie Jabłczyńskiej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. 

Zobacz też: Dziwne prezenty gwiazd. To, co dostała Joanna Jabłczyńska, wprawia w osłupienie

Więcej o: