Święta Krupińska na konferencji "Azja Express". Za to Reni Jusis... Obłędny kombinezon! Ale ma sylwetkę

Za nami konferencja najnowszej edycji "Azja Express". Show TVN rusza już 4 marca. Z tej okazji wystąpujące w programie gwiazdy chętnie pozowały fotoreporterom.

"Azja Express" tym razem przeniesie gwiazdy do pogranicza Turcji, Gruzji i Uzbekistanu. W czwartek 2 marca odbyła się konferencja przed pierwszym premierowym odcinkiem. Do Warszawy przyjechali uczestnicy, których niedawno ujawniono.

Zobacz wideo Renata Kaczoruk o programie "Azja Express"

"Azja Express". Paulina Krupińska cała na biało, Andziaks na czarno. A Reni Jusis? Petarda!

W tym sezonie w "Azja Express" o zwycięstwo zawalczy osiem par, które poznaliśmy półtora miesiąca temu. Show ponownie poprowadzi Daria Ładocha, która w czerwieni prezentowała się na ściance.

'Azja Express'. Daria Ładocha'Azja Express'. Daria Ładocha KAPiF.pl / KAPIF.pl

Na ekranach zobaczymy zmagania m.in. popularnej influencerki Andziaks i jej męża Luki. Andziaks na konferencję wybrała całkowicie czarną kreację, w której wyglądała na lekko zmęczoną i przygaszoną. Luka postawił dla kontrastu na wygodę:

'Azja Express'. Andziaks i Luka'Azja Express'. Andziaks i Luka KAPiF.pl / KAPIF.pl

Było na czarno, to musi być też na biało. Na ten kolor postawiła Paulina Krupińska, która założyła nowoczesny garnitur z kapturem. Dobrała do kompletu jasnożółte szpilki. Krupińska wystąpi razem z Izabelą Połeć - również modelką, szefową Casting Studio:

'Azja Express'. Paulina Krupińska i Izabela Połeć'Azja Express'. Paulina Krupińska i Izabela Połeć KAPiF.pl / KAPIF.pl

Ten sam kolor, co Daria Ładocha, wybrała też Reni Jusis. Wokalistka postawiła na obcisłą kreację z odkrytymi plecami. Wyglądała w niej fenomenalnie!

'Azja Express'. Reni Jusis'Azja Express'. Reni Jusis Fot. KAPIF

Obok Reni Jusis prezentował swe wdzięki trójmiejski... ogrodnik, Remigiusz Dorawa, z którym wokalistka będzie walczyć o zwycięstwo w show.

Nie mogło zabraknąć również Doroty i Czesława Mozilów, Katarzyny i Andrzeja Gąsieniców, a także Adama i Dariusza Zdrójkowskich. W programie wezmą udział również Krystian Pesta z siostrą Oliwią oraz Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek. Więcej zdjęć z konferencji znajdziecie w galerii na górze strony.

Premiera nowego sezonu "Azja Express" już 4 marca na antenie TVN.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.