Premiera "Pokolenie Ikea". Gelner w rockowej stylizacji. Samusionek z córką

Na premierze filmu "Pokolenie Ikea" pojawili się odtwórcy głównych ról i zaproszeni goście. Bartosz Gelner postawił na rockową stylizację. Majka Jeżowska pojawiła się w czerni i bieli, ale na nudę tu nie było miejsca. Anna Samusionek na czerwonym dywanie pozowała z córką.

W Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Pokolenie Ikea". Obraz w reżyserii Dawida Grala traktuje o pokoleniu trzydziestolatków, dla których przygodny seks i przelotne romanse to codzienność. W głównych rolach zobaczymy Bartosza Gelnera i Michalinę Olszańską. Na czerwonym dywanie pojawili się członkowie obsady i zaproszeni goście. Przyjrzeliśmy się ich stylizacjom.

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Bartosz Gelner, Magdalena Cielecka Gelner zdradził kulisy związku z Cielecką. Ma receptę na udaną relację

Gelner postawił na rockową stylizację. Olszańska w czerni, ale odważnie

Bartosz Gelner pokazał się w prawdziwie rockowej stylizacji. Aktor założył skórzaną kurtkę, którą zestawił z dopasowanymi jeansami. Całość uzupełniły zamszowe sztyblety i nabijany ćwiekami pasek.

Bartosz GelnerBartosz Gelner Fot. KAPiF

Majka Jeżowska postawiła na czarno-białą stylizację. Pomimo skromnej palety kolorów nie było tu mowy o nudzie. Cekinową sukienkę urozmaiciły rękawy z piór i lakierowane botki na wysokim obcasie. Widać, ze artystka czuła się doskonale w tym zestawieniu.

Majka JeżowskaMajka Jeżowska Fot. KAPiF

Michalina Olszańska zdecydowała się na czerń w niezwykle drapieżnym stylu. Klasyczną sukienkę ożywiła odważna uprząż i botki na obcasie, które niestety optycznie skróciły sylwetkę. Lepiej sprawdziłyby się tutaj klasyczne szpilki.

Michalina OlszańskaMichalina Olszańska Fot. KAPiF

Zwróciliśmy także uwagę na Annę Samusionek, która na czerwonym dywanie pojawiła się w towarzystwie córki. Tego wieczoru aktorka założyła marynarkę we wzór skory węża, którą zestawiła z dopasowanymi spodniami w czarnym kolorze. Stylizacje uzupełniły zapinane w kostce szpilki i elegancka kopertówka. Całość prezentowała się bardzo światowo.

Anna Samusionek z córkąAnna Samusionek z córką Fot. KAPiF

Więcej zdjęć z czerwonego dywanu przed premierą filmu "Pokolenie Ikea" znajdziesz w galerii na górze strony. 

Sandra Kubicka, Anna Popek, Katarzyna Warnke Premiera filmu "Filip". Drapieżna Kubicka, stonowany Baron, Warnke w jeansie

Więcej o: