Zygmunt Chajzer wraca do telewizji po przerwie. Dostał nowy program. Odpowiada za niego jego była synowa

Zygmunt Chajzer ponownie będzie na ekranie - w programie "Chajzer podaje" w telewizji News24. Za nowy format odpowiada między innymi Małgorzata Walczak, czyli jego była synowa.

Zygmunt Chajzer należy do grona najbardziej znanych prezenterów w Polsce. Sławę dał mu między innymi polsatowski teleturniej "Idź na całość" oraz takie programy jak "Chwila prawdy" czy "Telegra". Fani dziennikarza będą uradowani tą nowiną - Chajzer wraca na antenę. Dużą popularnością cieszy się również jego syn, którego była partnerka odpowiada za nowy format na News24.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o Filipie Chajzerze

Zygmunt Chajzer rozpoczyna współpracę z Małgorzatą Walczak

Współtwórczynią "Chajzer podaje" jest była synowa dziennikarza. W ubiegłym roku byliśmy świadkami medialnego rozstania Filipa Chajzera z Małgorzatą Walczak. Pierwsze podejrzenia o rozpadzie związku zaczęły się od zdjęć prezentera z inną kobietą. Chajzer i Walczak mają syna Aleksandra. Jak możemy podejrzewać, Walczak nie ma napiętych stosunków z byłym teściem, dlatego, że rozpoczynają wspólne działania. Zgodnie z informacją podaną przez wirtualnemedia.pl, już w marcu Zygmunt Chajzer rozpocznie nowy program.

Dziennikarz ma spotykać się z widzami co niedziela w porannym paśmie, by wraz z zaproszonymi gośćmi serwować najnowsze informacje o kulisach życia znanych osób ze świata szeroko rozumianej rozrywki. Prócz tego prezenter będzie także gotował na ekranie.

Walczak nie kryje entuzjazmu na myśl o nowym projekcie.

Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że mogę brać udział w tworzeniu tego programu. A zapowiadanie Zygmunta w paśmie porankowym będzie dla mnie czystą przyjemnością.

Co więcej wiadomo o tym formacie? Ryszard Krajewski, czyli prezes spółki Astro, która wydaje News24 informuje:

Program jest lżejszy, utrzymany w lifestyle’u. Ma wpisywać się w naszą nową politykę, zakładającą lekkie "rozluźnienie krawata", czyli wprowadzanie do ramówki nieco lżejszych pozycji.

Będziecie oglądali?

Zobacz też: Filip Chajzer pochwalił się wnętrzami mazurskiej willi. Klasa! To połączenie stylu wabi-sabi i rustykalnych wykończeń

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.