Ekspertka surowo ocenia występ Nataszy Urbańskiej. "Zawiodła mnie" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Występ Nataszy Urbańskiej było szeroko komentowany w internecie. Zebrał mieszane recenzje ze strony widzów. W związku z tym postanowiliśmy zapytać ekspertkę od emisji głosu, co myśli o wystąpieniu wokalistki. Nie gryzła się w język.

Polskie preselekcje do konkursu Eurowizji 2023 wzbudziły w widzach sporo emocji. Między innymi z powodu wygranej Blanki i jej tegorocznej propozycji muzycznej - "Solo". Wielu internautów zarzucało, że zdecydowanie lepiej zaprezentował się Jann w piosence "Gladiator". Oprócz tego ludzie wytykali niedoskonałości wokalne, punktując jedynie dobrą choreografię taneczną artystki. Czy faktycznie Natasza Urbańska nie podołała wokalnie utworowi "Lift u up"? Zapytaliśmy o to nauczycielkę śpiewu. Jej ocena mówi wszystko. 

Polecamy: Eurowizja 2023. Natasza Urbańska jest krytykowana po występie, ale... dziękuje za wsparcie. Tak zareagowała po przegranej

Zobacz wideo Szczera rozmowa z Mają Hyży! O złych rokowaniach lekarzy, Eurowizji i negatywnych wspomnieniach z X Factora

Ekspertka miażdży występ Nataszy Urbańskiej. Powiedziała bardzo ważną rzecz

Joanna Dzido jest nauczycielką emisji głosu, a także tworzy projekty muzyczne pod pseudonimem Ruby Run. Niedawno zaprezentowała fanom utwór "Na raz", który cieszy się w sieci pozytywnym odbiorem. 

 

Bazując na muzycznym doświadczeniu i wiedzy na temat prawidłowej impostacji głosu, postanowiła skomentować występ Nataszy Urbańskiej podczas preselekcji do konkursu Eurowizji 2023. W rozmowie z Plotkiem powiedziała wprost, że performance koleżanki po fachu nie należał do udanych. 

Zawiodła mnie Natasza Urbańska, którą szanuję i uważam, że jest świetnie przygotowaną do zawodu aktorką musicalową. Nieudany występ i nieudana piosenka. Może powinna przestać walić głową w ścianę muzyki komercyjnej i skupić się na tym, co robi najlepiej? - zakończyła pytaniem retorycznym wokalistka.

Następnie dodała, że jej zdaniem zdecydowanie lepszy był Jann, który pokazał oryginalny utwór. Pochwaliła także jego prezencję sceniczną.

Podobał mi się Jann. Ten chłopak ma charakter. Słychać, że jest na początku drogi wokalnej, ale ma nietuzinkową osobowość i bardzo ciekawy wokal - podkreśliła.

Zgadzacie się ze słowami ekspertki muzycznej? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.