Eurowizja 2023. Ida Nowakowska chciała być jak Rozenek? Na preselekcje założyła zbroję. Coś nie wyszło

Eurowizja 2023 - trwają polskie preselekcje do jednego z najpopularniejszych konkursów muzycznych. Program prowadzi trzech prowadzących, w tym Ida Nowakowska w zaskakującej kreacji.

Ida Nowakowska tym razem zaszalała ze swoim wizerunkiem. Podczas finału polskich preselekcji do Eurowizji 2023 zaskoczyła wielu widzów wyrazistym strojem. Prezenterka ubrała bowiem... zbroję. Podobny pomysł na siebie miała niegdyś Małgorzata Rozenek-Majdan, która pokazała się na złoto-niebiesko z okazji balu Fundacji TVN. Jak wyglądają te stylizacje na zdjęciach?

Zobacz wideo Ida Nowakowska o szkoleniu wojskowym

Ida Nowakowska wzbudziła sensację. Przyszła na preselekcje w zbroi

Finał polskich preselekcji do Eurowizji 2023 prowadzą Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska oraz Aleksander Sikora, jednak to stylizacja pierwszej wymienionej prezenterki wywołała najwięcej emocji. Nowakowska postawiła na czarny kombinezon z wycięciami i złotymi elementami przypominającymi zbroję. W tej stylizacji widać umięśnioną sylwetkę tancerki. Całość została podbita złotym, mieniącym się kapturem, pod którym ukryte były spięte włosy. Jak wam podoba się ta kreacja?

Ida Nowakowska, Małgorzata TomaszewskaIda Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska TVP 1

Małgorzata Rozenek-Majdan z kolei granatową suknię o kroju syrenki przyozdobiła złotą zbroją. Część obserwatorów celebrytki nie była przekonana do tego pomysłu. W sieci nie brakowało nieprzychylnych komentarzy. 

Zamysł może fajny, ale wykonanie średnie.
Kto ci zrobił?

Znaleźli się i tacy, którym ten strój jak najbardziej odpowiadał.

Piękna suknia, artystyczna.
Polska nie była na to gotowa. Ogień.

Myślicie, że Ida Nowakowska mogła zainspirować się kreacją Małgorzaty Rozenek-Majdan czy to przypadek?

Zobacz też: Ida Nowakowska pokazała się w mundurze. Walczyła na noże i rzucała granatami. Wszystko się nagrało

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.