Szelągowska pokazała, jak spędza czas w domu. Patrzymy na podłogę w kuchni. Zdobienia niczym z galerii sztuki

Dorota Szelągowska to miłośniczka remontów. Pokazała już całej Polsce, że potrafi stworzyć wnętrzarskie cuda. Jak mieszka prowadząca show o metamorfozach?

Dorota Szelągowska jest polską dziennikarką i projektantką wnętrz z ogromnym doświadczeniem telewizyjnym. Niektórzy mogą ją pamiętać z prowadzenia "Pytania na śniadanie" w TVP. Finalnie prezenterka wybrała konkurencyjną stację TVN, dla której realizuje między innymi program "Totalne remonty Szelągowskiej". Kobieta jest specjalistką w urządzaniu cudzych wnętrz, a jak wyglądają jej własne cztery ściany? Prezenterka pokazała je na InstaStories.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska nagrała piosenkę

Dorota Szelągowska spędza czas w domu. Co za wnętrze

Prezenterce udało się wygospodarować trochę czasu dla siebie, w co sama nie mogła uwierzyć. Podzieliła się z fanami następującą refleksją:

Nie wiem, kiedy to się stało. To znaczy to, że czuję niezdrową ekscytację na myśl o takim wieczorze oraz jak kupuję środki czystości, albo rozpakowuję nową gąbkę w kuchni...

Screen z IG Dorota SzelągowskaScreen z IG Dorota Szelągowska https://www.instagram.com/dotindotin/

Na zdjęciu widzimy biały fotel i fragment kanapy bądź podnóżka. Na drewnianym stoliku możemy zauważyć mnóstwo książek. W tle dostrzegamy drewniany regał z całą kolekcją pisanych dzieł. Szelągowska jest molem książkowym. W relaksowaniu się pomagał jej kot. Nie jest on jedynym zwierzęciem w domu prezenterki - na zdjęciu z kuchni możemy zauważyć trzy mruczki. Dwa z nich znajdują się na ciemnym stole z drewna, a najjaśniejszy stoi na podłodze. Zwróćcie uwagę na podłogę dziennikarki. Jest pełna zdobień o niebieskich, białych i bordowych akcentach. Co sądzicie o takim pomyśle?

Screen z IG Dorota SzelągowskaScreen z IG Dorota Szelągowska https://www.instagram.com/dotindotin/

Zobacz też: Szelągowska odmieniła dom Grocholi. "Nie zapraszajcie mojej córki na noc". Metamorfoza nie wszystkim się spodobała

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.