Krzysztof Ibisz z wiekiem młodnieje, a jego zęby bieleją. Nie zawsze miał idealny uśmiech. Sporo w niego zainwestował [STARE ZDJĘCIA]

Prezenter Polsatu wiele lat temu przeszedł ogromną metamorfozę, a oprócz jego sylwetki i stylu diametralnie zmienił się także jego uśmiech. Pamiętacie jeszcze, jak wyglądały "stare" zęby Krzysztofa Ibisza?

W sieci od lat krążą żarty na temat tego, że Krzysztof Ibisz "młodnieje z wiekiem". Trudno jednoznacznie stwierdzić, skąd się wzięły i kiedy pierwszy raz ujrzały światło dzienne. Niewykluczone, że mają związek z metamorfozą prezentera, który doświadczeniem i radami ponad dekadę temu podzielił się w książce "Jak dobrze wyglądać po czterdziestce". Ibisz nad formą pracuje do dziś i to właśnie na siłowni poznał swoją obecną żonę. Prowadzący "Tańca z Gwiazdami" dba zresztą nie tylko o podnoszenie tężyzny fizycznej, ale też o nienaganny ubiór i wygląd. Widać to zwłaszcza wtedy, gdy szeroko uśmiecha się do zdjęć.

Zobacz wideo Krzysztof Ibisz mówi o najmłodszym synu

Tak wyglądały zęby Krzysztofa Ibisza parę lat temu

Nie da się ukryć, że biel zębów Krzysztofa Ibisza jest dziś oślepiająca. Po paru latach zdążyliśmy się już do nich przyzwyczaić, zwłaszcza że zakładanie licówek czy bardzo mocne wybielanie zębów to w show-biznesie bardzo popularna praktyka. Jednak gdy prezenter pokazał się z odświeżonym kompletem podczas ramówki Polsatu w 2018 roku, zdania co do jego nowego uśmiechu były mocno podzielone.

Wygrzebaliśmy kilka starych zdjęć Ibisza sprzed metamorfozy i naprawdę trudno powiedzieć, aby jego naturalnym zębom czegokolwiek brakowało. Nie ma jednak wątpliwości, że zarówno parę lat temu, jak i dzisiaj, prezenter może się pochwalić niezwykle czarującym i radosnym uśmiechem.

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz KAPiF, Agencja Gazeta

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz KAPiF

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Warto też przypomnieć, że odświeżone zęby Krzysztofa Ibisza zostały docenione przez firmę produkującą pastę do zębów. Prezenter został zaangażowany do reklamy ich produktu i kolejny raz pokazał ogromny dystans do siebie, tym razem rapując o wybielaniu. Filmik okazał się viralowym hitem, a w ciągu miesiąca odtworzono go już ponad milion razy.