Monikę Olejnik i Tomasza Ziółkowskiego dzieli 15 lat, ale łączy wielka miłość. Są razem od 27 lat

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski świętowali ostatnio 27 rocznicę związku. Udowodnili, że różnica wieku nie stoi na przeszkodzie prawdziwej miłości. Zazwyczaj strzegą życia prywatnego. Co wiemy o tym związku? Początki nie były lekkie.

Monika Olejnik jest jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Prowadzi program "Kropka nad i", publikuje także felietony w "Gazecie Wyborczej". W ciągu wieloletniej kariery zebrała szerokie grono widzów. Udziela się także w mediach społecznościowych. Choć na swoim profilu publikuje dużo postów, jest ostrożna, jeśli chodzi o zdjęcia z partnerem. Ostatnio postanowiła zrobić wyjątek. Na Instagramie wstawiła wspomnienia z Tomaszem Ziółkowskim, z którym dzieli życie od 27 lat.

Zobacz wideo Olejnik uderza w Wendzikowską? "Była traktowana jak gwiazda!"

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski poznali się w pracy

Monika Olejnik wyszła za pierwszego męża w wieku 20 lat. Był nim Mateusz Praczuk. Studenckie małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Kolejnym małżonkiem Olejnik był Grzegorz Wasowski, z którym doczekała się syna Jerzego. On również nie był tym jedynym. W 1995 roku poznała początkującego dziennikarza sportowego, Tomasza Ziółkowskiego. Miała wtedy 39 lat i dwa rozwody za sobą. Pomimo tego, że wówczas Ziółkowski miał zaledwie 24 lata, para zakochała się w sobie. Choć tym dwojgu nie wróżono wspólnej przyszłości, są w związku do dziś.

Monika Olejnik i Tomasz ZiółkowskiMonika Olejnik i Tomasz Ziółkowski Fot. Adam Stępień / Agencja Wyborcza.pl

Początki relacji przy tak dużej różnicy wieku nie były łatwe. Związek wzbudzał kontrowersje. Pojawiały się nawet głosy, że Ziółkowski wykorzystuje Olejnik, aby wybić się w branży dziennikarskiej. Zakochani nie reagowali na te doniesienia. Chętnie pokazywali się razem na medialnych imprezach. Co jakiś czas dzielą się też relacjami ze swojego życia na Instagramie. Olejnik udostępniła wspólne zdjęcia z partnerem na swoim profilu.

 

Nikt nie sądził, że ich związek przetrwa. Są razem już 27 lat

Pomimo upływu lat Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski nadal tworzą szczęśliwą parę.

Koledzy radzili Tomaszowi: daj sobie spokój, to nie jest kobieta dla ciebie, nie masz u niej szans - wyznał znajomy Ziółkowskiego w wywiadzie dla "Show".

Obecnie para dziennikarzy skupia się na osobnych karierach. Poznali się w "Trójce", ale od dawna tam nie pracują. Tomasz Ziółkowski realizuje się w redakcji sportowej TVP2.

ZOBACZ TEŻ: Monika Olejnik wygrała proces z TVP. Teraz triumfuje. "Telewizja ma mnie przeprosić"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.