Maja Rutkowski przybrała na wadze. Rozpoczyna metamorfozę. "Przeraziło mnie to"

Maja Rutkowski w najnowszym filmie na YouTubie przyznała, że w ostatnim czasie nie dbała o dietę i tryb życia, tak jak chciała. Podjęła zdecydowane kroki i przy okazji zdradziła, ile waży.

Maja Rutkowski, żona Krzysztofa Rutkowskiego i detektywka, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ma również kanał na YouTube, w którym dzieli się kulisami swojej pracy, a także szczegółami z życia prywatnego. W najnowszym filmie zdradziła, że w ostatnim czasie przybrała na wadze. Pokazała, jak teraz wygląda jej ciało.

Zobacz wideo Maja Rutkowski uderza w uczestnika "Tańca z Gwiazdami"

Maja Rutkowski rozpoczyna metamorfozę. Chce schudnąć

Maja Rutkowski podkreśliła, że ostatni czas był dla niej bardzo intensywny. Na wyjazdach nie trzymała diety, miała też wiele stresu, który przyczynił się do tego, że przybyło jej kilogramów.

Miałam przerwę w treningach prawie pięć miesięcy (...) Byłam na wyjazdach i nie stosowałam cateringu. Od dzisiaj wracam do diety 1600 kalorii i trenujemy - zapowiedziała.

Gwiazda ujawniła, ile obecnie waży.

Moja wyjściowa waga to 79,5 kilograma. Dużo osób mówi, że tego nie widać, ale ja jestem wysoka. We wrześniu ważyłam 64 kilogramy (...) Miałam bardzo dużo stresów przez całą jesień i w ogóle nie trenowałam.

Dodała, że źle się czuje ze swoją wagą i dlatego postanowiła działać. Wspomaga się również profesjonalnymi zabiegami na ciało. Przy okazji jedno z nich pokazała, jak wygląda zamrożony tłuszcz na brzuchu. 

Źle się czuję z tymi kilogramami, jestem ospała, zmęczona, opuchnięta, nie czuję się z tym dobrze. (...) 11 stycznia weszłam na wagę i się przeraziłam, było 79,5 kilogramów, wtedy byłam na czczo i już kilka dni od nowego roku się pilnowałam. Przeraziło mnie to i stwierdziłam, że wracam do mojej diety, treningów, robimy zabiegi.

Maja Rutkowski rozpoczyna metamorfozę. Chce schudnąćMaja Rutkowski rozpoczyna metamorfozę. Chce schudnąć Fot. Screen/ YouTube/ Maja Rutkowski/ CZAS NA ZMIANY !!!

Maja Rutkowski w filmie podkreśliła, że chociaż widujemy ją w pełnym makijażu i wystrojoną na ściankach, to też miewa gorsze dni i nie zawsze wygląda perfekcyjnie.

Sama zajmuję się dwoma domami, pracuję, wychowuję dzieci, mam zajęcia dodatkowe (...) Chciałam wam pokazać ten świat niezniekształcony, jak wyglądam rano, jak czyszczę szafki, nie zakładam żadnej super stylizacji, tylko stare ubrania, że w tym momencie mam cellulit, źle się czuję (...)

W komentarzach fani doceniają jej naturalność.

Fajnie, że pokazujesz, jak wyglądasz. To jest piękne.
Maju kochana! Jesteś piękną kobietą, w makijażu i bez, z boczkami i bez. Też je mam i też ich nie lubię. Jak tak ciebie oglądam, to czuję mobilizację.

Żona Rutkowskiego pokazała też w kilku fragmentach filmu, jak obecnie wygląda jej sylwetka. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii u góry strony.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.