Anna Lewandowska topless wspina się po skałach. Odważny kadr zapiera dech

Annę Lewandowską dopadło przeziębienie, więc postanowiła powspominać czas, gdy czuła się znacznie lepiej. Opublikowała na Instagramie zdjęcie topless zrobione na tle skał.

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych influencerek sportowych w Polsce. Żona znanego piłkarza prowadzi kilka kont na Instagramie, na których znajdziemy porady dotyczące żywienia, przepisy, ćwiczenia oraz motywację do zadbania o swoje zdrowie.

Anna Lewandowska pozuje topless na tle skał

Na jednym z ostatnich InstaStories gwiazda wyznała, że dopadło ją przeziębienie, w co sama nie może uwierzyć. Mimo choroby pełna energii zwróciła się do fanów z informacją, że na jednym z profili umieściła przepis na zdrowy i pyszny deser, oczywiście bez białego cukru.

Anna LewandowskaNiesamowita reakcja Lewandowskiej po golu Roberta. Koleżanka wszystko pokazała

Najwyraźniej choroba daje się we znaki Lewandowskiej, bo influencerkę naszło na wspomnienia z cieplejszego klimatu. Celebrytka na kolejnych kafelkach na InstaStories udostępniła swój sposób na naukę hiszpańskiego, po czym podzieliła się odważnym zdjęciem z Majorki.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska @annalewandowska / Instagram

Na fotografii Lewandowska pozuje topless na tle skał. Dla nieco zdezorientowanych followersów, którzy wiedzą przecież, że celebrytka choruje, umieściła na fotografii hasztag "memories". 

Lewandowska od jakiegoś czasu na stałe mieszka z rodziną w Hiszpanii. Wszystko z powodu kolejnych sukcesów męża. Robert Lewandowski został niedawno środkowym napastnikiem w tamtejszym klubie FC Barcelona.

Żona wspiera Lewego z całych sił i na każdym kroku podkreśla, jak bardzo jest z niego dumna. Pojawiła się na trybunach także na ostatnim meczu ukochanego, a kiedy ten strzelił gola, poniosły ją emocje. Wstała z krzesła i szalała z radości. Na swoim Instagramie pochwaliła się, że jej mąż właśnie strzelił kolejną w karierze bramkę.

Anna i Robert LewandowscyLewandowscy wyruszyli z dziećmi do Disneylandu. Pokazali twarz Laury

Więcej o: