Podbija konkursy piękności. Trudno uwierzyć, ile ma lat. Bez makijażu jej nie poznacie

Kynlee Heiman jest nazywana "małą miss". Choć jest jeszcze dzieckiem, wygrała liczne konkursy piękności. Kynlee najczęściej prezentuje się w mocnym makijażu. W naturalnej odsłonie wygląda jak zupełnie inna osoba.

Konkursy piękności dla dzieci często budzą kontrowersje. Są one popularne szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Jedną ze znanych uczestniczek jest sześcioletnia Kynlee Heiman. Dziewczynka występuje w mocnym makijażu, wystylizowanych włosach i olśniewających kreacjach. Wizerunek "małej miss" przylgnął do niej na tyle, że trudno wyobrazić sobie Kynlee w "normalnym" wydaniu. Na naturalnych zdjęciach trudno ją rozpoznać.

Zobacz wideo Miss tegorocznego mundialu? Ivana Knoll przez swój strój musiała już raz opuścić stadion

Kynlee Heiman wygrała liczne konkursy piękności

Swoim wyglądem przypomina bardziej osobę dorosłą niż dziecko. Kynlee Heiman ma sześć lat, a zaczęła karierę w konkursach piękności jako trzylatka. Od tego czasu zdobyła wiele nagród. Udział w konkursach wpłynął na jej rozpoznawalność w Internecie. Na Instagramie ma mnóstwo fanów, którzy porównują ją do żywej lalki Barbie. W sieci można znaleźć mnóstwo zdjęć umalowanej i wystylizowanej dziewczynki. Nie brakuje także ujęć ze stylistami i makijażystami, którzy przygotowują Kynlee na profesjonalne sesje zdjęciowe. W mediach społecznościowych dziewczynka pokazała, że w utrzymaniu formy pomagają jej regularne treningi gimnastyki sportowej.

 
 
 

Sześciolatkę trudno poznać bez makijażu

Od wielu lat pojawiają się głosy, że udział dzieci w konkursach piękności powinien być zabroniony. Dużo osób uważa, że tego typu przedsięwzięcia w negatywny sposób wpływają na psychikę dziecka. Znane są przypadki, gdzie dawne  dziecięce gwiazdy w dorosłym życiu mierzyły się z depresją, zaburzeniami odżywiania czy niską samooceną. Ponadto rywalizacja może przełożyć się na duży stres najmłodszych uczestników. Pomimo krytyki, wciąż znajdują się chętni na udział w konkursach. Kynlee występuje w nich tak często, że wiele osób nie wie, jak wygląda w naturalnej odsłonie. Jak się okazało, bez sztucznych rzęs i efektownych strojów sześciolatka jest nie do poznania. W naturalnej odsłonie wygląda jak jej rówieśniczki.

 
 

Co sądzicie o udziale dzieci w konkursach piękności?

ZOBACZ TEŻ: Miss Universe wybrana. Jej ojciec przyjechał do USA z 20 dolarami w kieszeni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.