Rzekoma kochanka księcia Williama urządzała erotyczne imprezy. Pokoje zdobiono pasami do pończoch

Księcia Williama od lat posądza się o romans z przyjaciółką księżnej Kate, Rose Hanbury. Kobieta miała organizować imprezy, w których rzekomo brał udział następna tronu. Tak wyglądały.

W 2019 roku pierwszy raz pojawiły się plotki o romansie księcia Williama z przyjaciółką jego żony - Rose Hanbury. Brytyjskie media donosiły wówczas, że relacja między tą dwójką rozpoczęła się, gdy księżna Kate była w trzeciej ciąży. Według ustaleń mediów księżna Walii postawiła sprawę jasno. Książę William musiał zerwać wszystkie kontakty z Rose, a ona została wykluczona z życia towarzyskiego. Hanbury i jej rodzina dostali zakaz wstępu na wszelkie uroczystości na brytyjskim dworze. Historia romansu, a także słynne imprezy zostały opisane w książce Violet Naylor-Leyland zatytułowanej "Rare Birds True Style".

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Co się działo na słynnych imprezach u Rose Hanbury?

Jednym z wątków w książce Violet Naylor-Leyland są wspomnienia kontrowersyjnych imprez, które Rose Hanbury wraz z siostrą Mariną organizowały w rodzinnym dworze Wembury House. Zostały one opisane jako "erotyczne, egzotyczne i ekscentryczne" przyjęcia. Autorka publikacji szczegółowo opisuje miejsce, w którym odbywały się spotkania.

Pokoje ozdobione pasami do pończoch.

Według pisarki Rose Hanbury sama opowiedziała jej o tym, że rodzice zmienili wspomniany dom w imprezowe miejsce.

Mama zamieniła dla nas piwnicę w klub nocny, sama malując całe miejsce i wieszając na ścianach marokańskie lampiony (...). Czułam się trochę jak w melinie opiumowej - powiedziała Hanbury.

Ponoć jednym z gości tychże specyficznych imprez był książę William. Myślicie, że następna tronu faktycznie odwiedzał "klub nocny" w Wembury House?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.