Szczegóły pogrzebu bohaterki "Kuchennych rewolucji". Po sieci krąży klepsydra

Renata Kowalczyk wystąpiła w "Kuchennych rewolucjach" kilkanaście lat temu i zapisała się w historii programu. Media obiegła informacja o jej śmierci. Znamy szczegóły pogrzebu.

20 lutego media obiegła niezwykle smutna informacja. Zmarła bohaterka "Kuchennych rewolucji". Renata Kowalczyk w 2010 roku zgłosiła się do programu wraz z restauracją Obrochtówka w Zakopanem. Po wizycie Magdy Gessler lokal cieszył się ogromną popularnością. Jego właścicielka odeszła nagle.

Zobacz wideo Sylwia Peretti chciała wyjaśnić z Magdą Gessler nieudane "Kuchenne rewolucje": Powiedziała, że już zakończyliśmy nagrania

Znane są szczegóły pogrzebu bohaterki "Kuchennych rewolucji"

O śmierci Renaty Kowalczyk poinformowali pracownicy restauracji za pośrednictwem fanpage'a na Facebooku. Można było również znaleźć wzruszający post jej córki, która obiecała, że zajmie się lokalem najlepiej, jak tylko potrafi. Teraz Zuzanna Kowalczyk podała szczegóły pogrzebu zmarłej matki. Na jej profilu ukazała się klepsydra. 

Modlitwa różańcowa przy zmarłej odbędzie się dnia 23 lutego 2023 roku o godzinie 12:30 w Kaplicy Cmentarnej w Zakopanem przy ulicy Podhalańskiej 61 "Na Pardałówce". Msza Święta Żałobna zostanie odprawiona o godzinie 13:00 - czytamy.

Renata Kowalczyk zmarła nagle, mając 51 lat. Na ten moment nie jest jednak znana przyczyna jej śmierci. Warto jednak przypomnieć, że jej ukochana Obrochtówka była jedną z pierwszych restauracji, które Magda Gessler poddała metamorfozie. Dodatkowo miał ją okazję poznać każdy fan "Kuchennych rewolucji", a wszystko za sprawą czołówki programu. Tańczyła w niej u boku restauratorki, ciesząc się z sukcesu lokalu. Pracownicy i rodzina mają zamiar godnie kontynuować jej wieloletnią pracę.

Rodzinie i bliskim Renaty Kowalczyk składamy szczere wyrazy współczucia.

ZOBACZ TEŻ: "Kuchenne rewolucje". Ci uczestnicy już nie żyją. "Nasze serca rozpadły się na kawałki"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.