Maja Hyży ma z Grzegorzem inne metody wychowania dzieci. "Jest momentami ciężko" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Maja Hyży od kilku lat żyje w patchworkowej rodzinie. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, jak sobie z tym radzi. Nie zawsze jest łatwo.

Maja Hyży, stawiając pierwsze kroki w show-biznesie, była żoną Grzegorza, z którym doczekała się dwóch synów. Po rozwodzie każde z nich zaczęło sobie układać życie u boku nowych partnerów. Piosenkarka związała się z Konradem Kozakiem. Z kolei jej były mąż jest z Agnieszką Hyży. Zdradziła, jak odnajdują się w tak dużej rodzinie. 

Zobacz wideo Rodzina Mai Hyży to pełnoprawna rodzina patchworkowa. "Pogodzić trzy światy jest momentami ciężko"

Maja Hyży o wychowywaniu dzieci w patchworkowej rodzinie

Maję i Grzegorza Hyżych obecnie łączą synowie, których wychowują z aktualnymi partnerami. W tak dużym gronie może to być nie lada wyzwaniem. W rozmowie z Plotkiem wyznała, co stanowi największy problem.

W patchworkowej rodzinie żyjemy i ze strony Konrada i ze strony mojej. Pogodzić te trzy światy razem jest momentami ciężko. Każdy ma inne metody wychowywania, inne poglądy, inne spojrzenie na to wszystko. Różnie bywa, ale jest to do zrobienia - wyznała Maja Hyży.

Maja Hyży cieszy się przede wszystkim, że ich synowie nie muszą patrzeć na skłóconych rodziców.

Ja też pozamykałam już pewne sytuacje związane z moim przeszłym życiem i skupiłam się mocno na mojej rodzinie i partnerze. Teraz jest fajnie. Ja się dogaduje z tamtą stroną, dzieciaki też nie widzą spiny między mną a moim byłym mężem.

Maja Hyży zdradza, jak dzieci odnajdują się w patchworkowej rodzinie

W rodzinie patchworkowej Mai Hyży jest łącznie siódemka dzieci - dwójka synów z jej poprzedniego małżeństwa, dwie córki z aktualnego związku, córka Konrada Koza i dwójka dzieci Grzegorza Hyży z Agnieszką. Okazuje się, że pociechy mają ze sobą świetne relacje.

Z Konrada córką chłopaki się genialnie dogadują. To jest ten sam wiek, Blanka jest rok starsza i to jest ten sam poziom, mają wspólne tematy. Z tamtą stroną też się dobrze dogadują (dop. red. starszą córką Grzegorza, Martą). Jest też mały brzdąc, więc tu nie ma kwestii dogadania, ale wiem, że opiekują się - dodała.

Całą rozmowę z Mają Hyży o patchworkowej rodzinie znajdziesz w naszym materiale wideo na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA