Słowa Harry'ego zburzyły spokój między Kate i Williamem. Nie na długo. Zobaczcie jej zaczepny gest

Ostatnio w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama mogło nie układać się najlepiej. Książę Harry w wywiadzie promującym swoją książkę zasugerował, że skandale z udziałem brata mogły być tuszowane. Jednak, patrząc na nagranie z imprezy BAFTA, wydaje się, że wszystko między Kate a mężem gra.

W jednym z odcinków książę Harry zarzucił rodzinie, że niewystarczająco chroniła jego żonę przed atakami ze strony mediów. Gdy pojawiły się plotki na temat jego brata, natychmiast ruszyli z pomocą, aby zatuszować skandal. Mimo że książę Harry nie zdradził, o co dokładnie mu chodziło, w sieci odżyła plotka o pozamałżeńskiej relacji księcia Walii z Rose Hanbury, dawną przyjaciółką księżnej Kate. Media o tym spekulowały, a te informacje z pewnością dotarły do księżnej Kate i Williama. Wygląda jednak na to, że nie zburzyły spokoju w ich małżeństwie.

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Księżna Kate podrywa księcia Williama. Klepnęła go w pośladek 

76. gala wręczenia brytyjskich nagród filmowych BAFTA odbyła się 19 lutego 2023 roku. W czasie wydarzenia przekazano statuetki filmowe wybitnym aktorom i aktorkom. Nie zabrakło także poruszającej przemowy, która była hołdem oddanym zmarłej w zeszłym roku królowej Elżbiecie II. Helen Mirren wygłosiła słowa, które wzruszyły obecną na sali księżną Kate oraz księcia Williama.

Były wzruszenia, ale i dużo śmiechu. W pewnym momencie kamery wyłapały, jak Kate i William idą i rozmawiają rozbawieni. Nagle przyszły król przyspieszył, a roześmiana małżonka wyprostowała rękę i klepnęła go w pośladek. Taki gest, zresztą bardzo rzadki w przypadku royalsów, rozbawił fanów.

I chyba najlepiej świadczy o tym, że w małżeństwie królewskiej pary wszystko gra. Internauci byli oczarowani subtelnym ruchem Kate:

Bezczelna!
Słodkie i drapieżne. Oni są dobrym małżeństwem.
Wyglądają na szczęśliwych - pisali.

Podzielacie zachwyt? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.