Lewandowscy w Disneylandzie. Bawili się tak świetnie, że aż pokazali twarz Laury! Do kogo podobna?

Robert i Anna Lewandowscy spędzili uroczy weekend z dziećmi podczas oglądania objazdowego widowiska "Disney on Ice". Dodali piękne zdjęcia. Na jednym z nich widać twarz Laury!

Anna i Robert Lewandowscy uwielbiają spędzać rodzinnie weekend. To nie pierwszy raz, kiedy z dziećmi postanowili wybrać się w ciekawe miejsce. Tym razem poszli obejrzeć słynne widowisko dla dzieci "Disney on Ice". Znana para dodała zdjęcia z miłej, weekendowej przygody i po raz pierwszy pokazała w sieci całą twarz Laury. Fani byli zauroczeni widokiem pełnej rodziny. 

Polecamy: Córka Roberta Lewandowskiego nie mogła się od niego oderwać. Anna uchwyciła moment

Zobacz wideo Pytamy przechodniów, z kim poszliby na randkę? "Chciałbym z nią usiąść do stołu i napić się wina"

walentynki Anny i Roberta LewandowskichRobert Lewandowski zaszalał w walentynki. Co za wyznanie! Zasypał żonę toną róż

Lewandowscy szaleją z rodziną. Oglądali "Disney on Ice"

Robert i Anna Lewandowscy uwielbiają każdą wolną chwilę spędzać z dziećmi. W 2017 roku zostali rodzicami Klary, a trzy lata później powitali na świecie drugą pociechę, Laurę. Trenerka często zasypuje fanów prywatnymi kadrami, na których pozuje z rodziną i pokazuje, jak spędza czas z najbliższymi. Ostatnio Lewandowscy wybrali się na widowisko "Disney on Ice". Widać po ich minach było, że zabawa była przednia. 

 

Co ciekawe, do tej pory para starała się nie pokazywać tożsamości dzieci. Tym razem się to zmieniło, ponieważ można było zobaczyć twarz Laury, która zapozowała na drugim zdjęciu. Trzeba przyznać, że wygląda jak mieszanka genów dwójki rodziców. Dziewczynka ma oczy po Robercie Lewandowskim, jednak kolor włosów odziedziczyła po Annie. Jak wyglądała, gdy była mała? Zajrzyjcie TUTAJ. Pod fotografiami na Instagramie nie brakowało uroczych komentarzy:

Lewandisney - napisał fan.

Inny dodał:

Moi kochani. Mega słodkie zdjęcie. Piękna z was rodzina.
Najważniejsze, że super się przy tym show bawiliście - podkreśliła fanka.

Podzielacie zachwyt nad fotografiami Lewych? 

Więcej o: