Krzysztof "Diablo" strofuje i poucza partnerkę. Nie wytrzymała. Piękna riposta

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk w jednym z wywiadów zdradził, o co często kłóci się z partnerką. Okazuje się, że jest to drażliwy temat w ich domu.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i Karolina Olszewska tworzą wybuchowy związek, o czym otwarcie mówią. Para mieszka razem i od dłuższego czasu planują wziąć ślub. Bokser jest związany z Karoliną Olszewską od sześciu lat. Mimo pięknych chwil w ich relacji, zdarzają się też kłótnie. Jedne z nich dotyczą umiejętności jazdy autem. Krzysztof "Diablo" Włodarczyk często upomina i poucza Olszewską w tej kwestii. Partnerka wtedy nie daje za wygraną. W  ostatnim wywiadzie wspomnieli o tej różnicy zdań.

Polecamy: Krzysztof Włodarczyk już na wolności. Pięściarz wyszedł z zakładu karnego. Nowe szczegóły w sprawie

Zobacz wideo Jak się rozwija najmłodszy synek Ibisza? "Zdjęta ze mnie skóra"

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk drze koty z Karoliną Olszewską. Nie mogą dojść do porozumienia w jednym temacie

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i Karolina Olszewska udzielili wywiadu Plejadzie, w którym opowiedzieli o blaskach i cieniach ich kilkuletniego związku. Mimo ogromnej miłości do boksera kobieta przyznała, że bardzo wkurzają ją pewne cechy osobowości sportowca.

Troszkę jesteś roztrzepany, jeżeli chodzi o prawne rzeczy, ja to zbieram. Wkurza mnie też zapominanie. Często o wielu rzeczach zapominasz. Zapominasz oddzwonić, odpisać... - podkreśliła Karolina Olszewska.

Oprócz tego partnerzy nie mogą dojść do porozumienia w kwestii prowadzenia auta. Bokser często poucza partnerkę, kiedy ta prowadzi auto.

Wkurza mnie ciągłe pouczanie mnie, gdy prowadzę samochód. Wtedy pytam: przepraszam bardzo, a czy ty masz prawo jazdy? - podkreśliła.

Włodarczyk sam nie jeździ autem, ponieważ stracił prawo jazdy w wyniku zbyt dużej liczby punktów karnych.

Straciłem prawo jazdy za punkty, a te punkty można teraz stracić bardzo łatwo. Nie trzeba być Kuzajem albo Wisławskim, żeby zasuwać i stracić prawo jazdy. Wystarczy błahostka - usprawiedliwiał się bokser.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - prawo jazdy

Bokser pierwsze problemy z prawem miał w 2018 roku, kiedy stracił prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej liczby punktów karnych. Sąd orzekł wówczas wobec niego dwuletni zakaz prowadzenia pojazdów, do którego Krzysztof "Diablo" Włodarczyk się nie zastosował.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.