Doda znów zapomniała spodni. W mocno wyciętym stroju kąpielowym pozuje na śniegu. Fani nie dowierzają

Doda wyjechała w austriackie góry świętować urodziny. Zapozowała tam w wodzie i na saniach. Ma na sobie jedynie skąpy strój. Fani zastanawiają się, czy nie jest jej zimno.

Doda postanowiła wykorzystać uroki zimy i wybrała się do Austrii, aby tam świętować urodziny, które obchodziła 15 lutego. Towarzyszył jej ukochany Dariusz Pachut. Para oczywiście spędzała aktywnie czas na stoku i jeździła na nartach. Artystka spróbowała też skitouringu. To styl zdobywania gór polegający na pokonywaniu terenu przy użyciu nart. Nie obyło się bez urodzinowego tortu. Choć para wróciła do Polski dwa dni temu, artystka wciąż raczy obserwatorów pięknymi górskimi kadrami. Najnowszym zdjęciem zadziwiła fanów. Pozuje w wodzie i śniegu, a na sobie ma jedynie mocno wycięty strój.

Zobacz wideo Doda przytula się do Pachuta i eksponuje pierścionek

Doda w skąpym stroju na sankach. "Ubierz się, bo się przeziębisz"

Doda znana jest z tego, że uwielbia szokować. Tym razem wywołała niemałą sensację, gdy opublikowała zdjęcie z Austrii. Artystka pozuje w pięknej zimowej scenerii, na ogromnych, drewnianych sankach. Nic w tym dziwnego, gdyby nie strój Dody, a raczej brak pewnych jego elementów. Gwiazda ma gołe stopy i nogi. Ma na sobie jedynie strój kąpielowy z długim rękawem, wycięciami w talii i głębokim dekoltem.

Kiedy z oczu zniknie tamten mróz, może wtedy przyznam, że stąd się wzięła moja siła

- zacytowała tekst własnej piosenki "Zatańczę z aniołem".

 

Pod zdjęciem znalazło się wiele pozytywnych komentarzy odnoszących się do twórczości artystki, a także jej urody. Pojawiły się jednak też wpisy osób zaniepokojonych ubiorem Rabczewskiej. 

Nie zamarzłaś?
Zimno mi.
Ubierz się, bo się przeziębisz.

Nicola Peltz, Brooklyn BeckhamŚlub Peltz i Beckhama kosztował fortunę. Teraz modelka może stanąć przed sądem

To nie pierwszy raz, kiedy Doda z gołymi nogami pozowała w zimowych warunkach. Na początku stycznia podczas podróży do Zakopanego z Dariuszem Pachutem dodała zdjęcie w minispódniczce i moon bootach na Krupówkach. Wtedy też nie miała na nogach rajstop.

Więcej o: