Wersow jest w ciąży. Tymczasem Friz: Nie jestem gotowy

Wersow, czyli Weronika Sowa ogłosiła 18 lutego radosną nowinę. Influencerka z Krakowa spodziewa się dziecka. Czy jej partner Friz jest na to gotowy?

Wersow jest obserwowana przez ponad trzy miliony użytkowników na Instagramie. Jako członkini Ekipy zdobyła ogromną popularność w bardzo krótkim czasie. Dziś,18 lutego 2023 roku ogłosiła, że jest w ciąży. Część fanów nie była zaskoczona. Od dłuższego czasu nie widzieliśmy zdjęć przedstawiającej całą sylwetkę Wersow. Czy jej partner Friz jest gotowy na bycie ojcem? 

Zobacz wideo Wersow o swojej szafie

Wersow spodziewa się dziecka. Co na to Friz?

Weronika Sowa poinformowała świat o ciąży poprzez zamieszczenie klipu muzycznego na swoim kanale. Fani nie kryją wzruszenia. 

Już nie chodzi o samą ciążę, ale Werka jaki piękny głos i jaka piękna piosenka. Maleństwo będzie miało super pamiątkę.
Gdy sobie pomyślę, że zacząłem oglądać Karola za czasów pokemonów, a teraz będzie ojcem... wow. Gratulacje.

Czy wspomniany ojciec dziecka, Friz jest gotowy na tak poważną zmianę? Niedawno, bo 13 lutego tego roku twórca Ekipy udzielił wywiadu Pudelkowi, w którym ujawnił swoje stanowisko w tej sprawie. Na pytanie, czy jest gotowy na ojcostwo, odparował:

Dzisiaj myślę, że nie. Sam fakt, jak rozmawialiśmy przed programem, że pracuję między 12, a 16 godzin dziennie, z czego osiem pewnie montuję filmy. Jak widzisz, nie za wiele jest tam czasu.

Karol Wiśniewski wyznał również, jakim ojcem chciałby być.

Mam nadzieję, że najlepszym, na pewno dołożę wszelkich starań, aby takim być. Pytanie też, co to znaczy, być najlepszym ojcem? Ja myślę, że to znaczy przede wszystkim być osobą, która rozumie, która daje dużą swobodę. Ja taką miałem i wydaje mi się, że to jest mega ważne.

Składamy gratulacje przyszłym rodzicom.

Zobacz też: Wersow jest w ciąży. Pokazała ciążowy brzuch

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.