Anna Tatarska jest w ciąży. Dziennikarka "Dzień dobry TVN" w wyjątkowej sesji

Następczyni Anny Wendzikowskiej w "Dzień dobry TVN" wyjawiła, że spodziewa się dziecka. Sesyjnymi zdjęciami w zaawansowanej ciąży pochwaliła się na Instagramie.

O Annie Tatarskiej zrobiło się głośno w mediach, gdy okazało się, że to ona zastąpi Annę Wendzikowską w "Dzień dobry TVN". Sytuacja była o tyle skomplikowana, że Wendzikowska wyznała, że doznała mobbingu, pracując w stacji TVN, a jej następczyni zachowała się wobec niej nielojalnie i wykorzystała jej niepewną sytuację w pracy. Z kolei nowa filmowa ekspertka w "DDTVN" stwierdziła, że zarzuty jej stawiane mijają się z prawdą, ale nie chce wdawać się w internetowe sprzeczki. Na dziennikarkę wylała się spora krytyka, ale teraz już sprawa przycichła. Okazuje się, że Annę Tatarską czekają nowe obowiązki. Właśnie wyjawiła obserwatorom na Instagramie, że spodziewa się dziecka

Zobacz wideo Sylwia Przybysz o byciu młodą mamą. "Jestem spełniona"

Anna Tatarska jest w ciąży. Internauci gratulują: Piękna i wspaniała kobieta

Anna Tatarska wstawiła nowe zdjęcia na Instagram. Możemy zauważyć ją w czarnej stylizacji i w zaawansowanej ciąży. Sesyjne fotografie podpisała niezwykle wymownie. 

Często mnie pytacie: "kiedy ty to wszystko robisz?". Nie ma wyjścia. Teraz będziecie pytać jeszcze częściej - napisała Anna Tatarska na Instagramie.
 

Pod postem posypały się gratulacje od internautów.

Siedzi sobie człowiek na przystanku, a tu taki news. No najpiękniejszy.
O, gratulacje! Podwójne, za książkę i ciążę!
Robić swoje i nie pytać o pozwolenie. Tak trzeba żyć.
Lajkuję wszędzie! Co za piękna i wspaniała kobieta. Gratulacje.

Anna TatarskaAnna Tatarska Fot. Instagram.com/anna.tatarska

Więcej zdjęć Anny Tatarskiej znajdziesz w galerii na górze strony. 

To tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod postem Anny Tatarskiej na Instagramie. Z gratulacjami pospieszyły też gwiazdy. Serduszka i komplementy zostawiły m.in. Anna Kalczyńska i Joanna Kulig. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.