Patrycja Markowska odpoczywa na rajskich wakacjach. Zapozowała topless

Patrycja Markowska ma za sobą trudny okres. Wokalistka postanowiła naładować baterie na rajskich wakacjach z przyjaciółmi. Wrzuciła zdjęcia w stroju kąpielowym.

Patrycja Markowska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek rockowych. Występuje na scenie od ponad 20 lat. Na jej koncertach nieprzerwanie gromadzą się rzesze fanów. Niedawno na jaw wyszło, że artystka rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem Jackiem Kopczyńskim. Piosenkarka postanowiła chwilę odetchnąć od codzienności i wyleciała na rajskie wakacje. Gwiazda dzieli się na Instagramie fotografiami z urlopu - niektóre z nich są naprawdę odważne.

Zobacz wideo Patrycja Markowska o kryzysowym momencie w "Ameryka Express": "Byłam kompletnie rozwalona"

Patrycja Markowska odpoczywa na rajskich wakacjach. Zapozowała topless na huśtawce

Patrycja Markowska była ostatnio bardzo zajęta promowaniem nowego albumu zatytułowanego "Wilczy pęd". Po wielu miesiącach intensywnej pracy artystka udała się na zasłużone wczasy w towarzystwie przyjaciół.

Gwiazda chętnie dzieli się kadrami z urlopu w mediach społecznościowych. Podczas wakacji wokalistka całkowicie zrezygnowała z makijażu.

Wyrwane chwile w raju z przyjaciółmi. Oprócz czytania, grania na ukulele, słuchamy tu dużo muzyki - napisała na Instagramie piosenkarka.
 

Na jednej z instagramowych relacji piosenkarka zamieściła odważne zdjęcie, na którym pozuje topless, zakryta jedynie kapeluszem.

Patrycja MarkowskaPatrycja Markowska Instagram/ patrycja_markowska_official

Fanom bardzo spodobała się wokalistka w naturalnej, wakacyjnej wersji. Na jej instagramowym profilu zaroiło się od komplementów.

Uwielbiam cię taką naturalną.
Jak anioł.
Bardzo uroczo i naturalnie - zachwycali się internauci.

Jak wam się podoba Patrycja Markowska w naturalnym wydaniu? Więcej wakacyjnych kadrów gwiazdy znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.