Wojciechowski po rozwodzie z Michnowicz spotykał się z uczestniczką "Dam i wieśniaczek". Co u niej słychać?

Józef Wojciechowski wiedzie luksusowe życie. Miliarder i właściciel J. W. Construction związany jest z młodszą o 50 lat Patrycją Tuchlińską. Jednak przed relacją z modelką biznesmen spotykał się z uczestniczką show TTV "Damy i wieśniaczki" Beatą Pruską.

Józef Wojciechowski jest jednym z najbogatszych Polaków. 76-letni właściciel J. W. Construction od 2018 roku spotyka się z Patrycją Tuchlińską. Krótko przed tym jak związał się z modelką, był widywany w towarzystwie Beaty Pruskiej, z którą planował ślub. Uczestniczkę show TTV "Damy i wieśniaczki" i biznesmena dzieliła różnica 45 lat. O ich związku dowiedzieliśmy się podczas gali 25-lecia Polsatu. Ich debiutanckie wyjście zaszokowało, gdyż Wojciechowski był świeżo po rozwodzie z młodszą o 37 lat Laurą Michnowicz. Pruska, podobnie jak była żona miliardera, nie zniknęła całkowicie z mediów. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tuchlińską i Wojciechowskiego dzieli 50 lat różnicy. Prywatny helikopter i bajkowa willa to nie wszystko

Zobacz wideo Izabela Janachowska ma dużo starszego partnera. "Zaczyna się nam to wybaczać"

Wojciechowski po rozwodzie z Michnowicz związał się z Beatą Pruską. Co u niej słychać? 

Jeszcze w styczniu 2018 roku Józef Wojciechowski i Beata Pruska spędzali czas w Stanach Zjednoczonych. Zaręczyli się, a partnerka miliardera w wywiadach podkreślała, że planują ślub. W mediach chętnie chwaliła się kulisami opływającego w luksusy życia, do Stanów lecieli prywatnym samolotem a wolne chwile spędzali w bardzo ekskluzywnych miejscach.

Wojciechowski po rozwodzie z Michnowicz związał się z Beatą Pruską. Co u niej słychać?Wojciechowski po rozwodzie z Michnowicz związał się z Beatą Pruską. Co u niej słychać? Fot. East News

Ich sielanka nie trwała jednak długo. Wojciechowski w tym samym roku związał się z Tuchlińską, z którą jest do tej pory i doczekali się syna. Pruska krótko po debiucie na gali Polsatu była widziana w towarzystwie tajemniczego mężczyzny na imprezie Playboya. W kuluarach plotkowano, że zostawiła miliardera. W mediach zdradziła, że ponownie jest zakochana, a jej partner ma nieco ponad 20 lat. 

Wojciechowski po rozwodzie z Michnowicz związał się z Beatą Pruską. Co u niej słychać?Wojciechowski po rozwodzie z Michnowicz związał się z Beatą Pruską. Co u niej słychać? Fot. East News

Pruska nie zadebiutowała na salonach u boku miliardera. Do świata show-biznesu wprowadził ją Tomasz Puzon, znajomy karateka, u boku którego pozowała na ściankach jeszcze przed związkiem z Wojciechowskim. Na branżowych eventach modelka wzbudzała spore zainteresowanie mediów, a wszystko za sprawą skąpych stylizacji. Wystąpiła także w programie TTV "Damy i wieśniaczki", gdzie zaprezentowała się oczywiście jako dama. Przedstawiła się wówczas jako projektantka i modelka z Warszawy.

Beata Pruska prowadzi profil na Instagramie, który obserwuje ponad 50 tys. internautów. Zajmuje się prowadzeniem własnego biznesu, wytwarza naturalne świece sojowe. 

 

W dalszym ciągu jest wierna wizerunkowi sprzed lat. Nie zmieniła kolor włosów, pasjonuje się modą i stawia na wyraziste stylizacje, a także mocny makijaż. W tym roku Beata Pruska świętowała 31. urodziny. 

 
 

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.