Pokazała, jak wygląda w 37. tygodniu ciąży. Film skomentował lekarz. "Powinieneś się wstydzić"

Renae jest tiktokerką, która w zabawny sposób pokazuje blaski i cienie macierzyństwa. Największą popularność przyniósł jej film, na którym pochwaliła się, że niebawem urodzi kolejne dziecko. Zobaczcie, dlaczego nagranie stało się viralem.

W sieci zawrzało po tym, jak Renae opublikowała na TikToku nagranie, na którym zaprezentowała bardzo duży ciążowy brzuch. Filmik skomentował lekarz, który wyraził zaniepokojenie stanem zdrowia ciężarnej. Tiktokerka nie pozostawiła jego słów bez odpowiedzi. 

Ich części ciała są warte grube miliony!Ich części ciała są warte miliony! Madonna ubezpieczyła biust, a Cyrus język

Zobacz wideo Sylwia Przybysz o byciu młodą mamą. "Jestem spełniona"

Pokazała gigantyczny ciążowy brzuch. Internauci przecierali oczy ze zdumienia

Renae na bieżąco relacjonowała w sieci przygotowania do powitania na świecie nowego członka rodziny. Pokazywała także, jak przez wszystkie miesiące zmieniała się jej sylwetka. Na kilka dni przed porodem opublikowała nagranie, na którym ogłosiła, że nie może doczekać się, aż pozna swoje dziecko. Dodała również, że będzie tęsknić za dużym brzuchem. 

Jestem tego pewna - przyznała.

Osoby, które obejrzały film, były zszokowane ogromnymi rozmiarami brzucha w 37. tygodniu ciąży. 

Tam jest dorosły człowiek.
Na pewno urodzisz tylko jedno dziecko?

Niektórzy sugerowali, że być może Renae cierpi na jakieś schorzenia. Sama zainteresowana zapewniała, jednak że jest zdrowa. 

Dopiero robiłam USG i wszystko jest dobrze. Badam się regularnie - napisała na TikToku.

Do dyskusji pod nagraniem postanowił włączyć się lekarz, który stwierdził, że rozmiar brzucha Renae jest niepokojący. Tiktokerka tak zareagowała na ten komentarz:

Jako lekarz, powinieneś się wstydzić za ten komentarz, zwłaszcza że nie jestem twoją pacjentką. Nie powinieneś mówić, że mój brzuch jest za duży, kiedy ja i moje dziecko jesteśmy zdrowi.

Oprócz tego napisała, że jej brzuch może się wydawać większy, niż jest w rzeczywistości, ponieważ jest niska.

Tiktokerka dorastała w sekcie. Jej ojciec ma około 300 dzieci z 27 żonamiTiktokerka dorastała w sekcie. Jej ojciec ma około 300 dzieci z 27 żonami

Więcej o: