Sara Boruc przeszła metamorfozę. Co za zmiana! Teraz przypomina Hailey Bieber

Sara Boruc postanowiła zmienić fryzurę. Żonę byłego piłkarza kojarzymy z dłuższymi włosami, więc dla niektórych ta metamorfoza może być niemałym zaskoczeniem.

Sara Boruc na co dzień zajmuje się modą. Jej wyjątkowy styl odzwierciedlają kreacje The Mannei - marce odzieżowej, której jest dyrektorką kreatywną. Nowa fryzura Sary spotkała się z poruszeniem fanów w sieci. Jak wygląda w nowej odsłonie? 

Zobacz wideo Sara Boruc przeżywa zachowanie polskich celebrytek, które chcą od niej wypożyczać ubrania

Sara Boruc ma fryzurę podobną do Hailey Bieber

Wspomniana żona Biebera nosi obecnie krótkiego boba w brązowym odcieniu. To cięcie jest ponadczasowe. Kolejny sezon widzimy mnóstwo kobiet w takim wydaniu, w tym wiele sław. Dołączyła do tego grona także Sara Boruc, która podzieliła się efektem metamorfozy na swoim Instagramie. Początek roku to w końcu okres zmian. Jak komentują to fani?

Super cięcie.
Przepiękna! Zmiana zdecydowanie na plus.
Super zmiana, dobre cięcie (krótkie włosy są jednak wymagające) i świetnie dobrany kolor. Czy mogłaby pani podać kontakt do fryzjera? To nie pierwszy raz, kiedy zwracam uwagę na pani fryzurę.
 

Nową fryzurę Boruc skomentowała także trenerka Ewa Chodakowska:

Bosko! Chodzą znowu za mną właśnie takie...

Czy to oznacza, że w polskim show-biznesie będzie więcej kobiet w takim wydaniu? Zobaczymy. Poza fryzurami i stylizacjami Sara Boruc uwielbia pokazywać się z rodziną. Na jej Instagramie możemy znaleźć dużo zdjęć z synem. Noah będzie świętował w maju 2023 roku czwarte urodziny. Tak wygląda na opublikowanym przez gwiazdę nagraniu. 

 

Zobacz też: Sara Boruc dała do zrozumienia, że nie widzi szansy na reaktywowanie zerwanej swego czasu przyjaźni z Mariną. Co poróżniło celebrytki, nie wiadomo. Cokolwiek to było, nadal jest kością niezgody.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.