Były mąż Jennifer Lopez dopiero wziął ślub, a niedługo powita kolejne dziecko. Siódme

Marc Anthony i Nadia Ferreira zostaną rodzicami. Para podzieliła się informacją zaledwie dwa tygodnie po tym, gdy stanęli na ślubnym kobiercu.

Pod koniec stycznia tego roku Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub. Wybranką piosenkarza jest Nadia Ferreira, 23-letnia modelka i była Miss Paragwaju. Zakochani zaręczyli się w maju ubiegłego roku i nie zwlekali z decyzją o powiększeniu rodziny. W walentynki świeżo upieczeni małżonkowie dodali na Instagramie wspólny post, w którym poinformowali, że oczekują przyjścia na świat ich pierwszego dziecka.

Zobacz wideo Jennifer Lopez z mamą

Marc Anthony i jego ukochana zostaną rodzicami. Były mąż Jennifer Lopez ma już siedmioro dzieci

Szczęśliwi Anthony i Ferreira podzielili się z fanami zdjęciem, na którym widać powiększony brzuch modelki. Małżonkowie trzymają na nim splecione ręce, prezentując przy okazji ślubną biżuterię.

Najlepszy prezent dla walentynki. Dziękujemy ci, Boże, za to wielkie błogosławieństwo w naszym życiu - głosi podpis fotografii.
 

To pierwsze dziecko Nadii Ferreiry, ale jej wybranek niebawem powita na świecie już siódmą pociechę. Marc Anthony w 1994 roku doczekał się córki z ówczesną dziewczyną Debbie Rosado. Para adoptowała wspólnie także chłopca. Wokalista ma dwóch synów z małżeństwa z Miss Universe Dayanarą Torres, którzy przyszli na świat w 2001 i 2003 roku. W 2008 roku urodziły się natomiast bliźnięta, które Anthony wychowuje wspólnie z Jennifer Lopez.

Dwa lata po rozwodzie z wokalistką, który został sfinalizowany w 2012 roku, Marc Anthony poślubił modelkę Shannon De Lima. Para rozstała się jednak zaledwie dwa lata później.

Czwarty ślub muzyka był niezwykle hucznym wydarzeniem. Marc Anthony wybrał na tę okazję ciemny, trzyczęściowy smoking, a modelka postawiła na okazałą, mieniącą się suknię od Diora, ozdobioną imponującym trenem. Na ceremonii pojawiła się plejada gwiazd, a wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. David i Victoria Beckhamowie, Salma Hayek czy piosenkarz Maluma.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.