Laluna z "Królowych życia" wyglądała zupełnie inaczej. Do sieci trafiły jej zdjęcia sprzed operacji

Laluna, czyli Kasia Aleksander, jest jedną z barwniejszych uczestniczek "Królowych życia". Choć program nie jest już nagrywany, jego bohaterki wciąż budzą wielkie emocje. Szczególnie gdy - tak jak Laluna - pokazują swoje zdjęcia z przeszłości.

Kasia "Laluna" Aleksander jest właścicielką butiku sprzedającego m.in. peruki. Dodatkowo bierze udział w walkach Fame MMA i jest bardzo aktywną w mediach społecznościowych influencerką. Zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia", który był emitowany na TTV.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska nie chciała opuścić "Królowych Życia": Jestem człowiekiem z zasadami

Laluna miała marzenie. Chciała wyglądać jak dziewczyna z teledysku

Laluna nigdy nie ukrywała, że lubi operacje plastyczne. Co więcej, często opowiadała, że doskonale wie, jak chciałaby wyglądać i szczegółowo wyobrażała sobie "najlepszą wersję siebie". Krok po kroku realizowała ten plan.

Nie musiała zmieniać stylu ubierania się. Zawsze ceniła luksusowe marki. W szafie influencerki nie brakuje drogich ubrań, a w tym przylegających do ciała legginsów oraz bluzek z głębokimi dekoltami. Celebrytka doskonale wie, jak podkreślić swoje atuty i przy okazji pokazać liczne tatuaże.

O urodę dbała od zawsze. Przyznaje szczerze, że uwielbia zabiegi medycyny estetycznej, a jej marzeniem było przypominać dziewczyny z teledysków. Pomogli jej w tym lekarze z - jak sama zaznacza - jej ulubionej kliniki w Stambule.

Miałam robiony zabieg odsysania bardziej nóg, z tyłu ręce i plecy górne. Kocie oczy, lifting ust, lifting brwi, lifting policzków, czyli podciąganie. Nos, ale tylko czubek nosa mniejszy leciutko, zadarty do góry. Liposukcja mocna podbródka - wymieniała zabiegi, które przeszła.

Laluna z królowych życia pokazała jak modyfikowała ciałoLaluna z królowych życia pokazała jak modyfikowała ciało screen - InstaStories

Laluna kiedyś i dziś

Laluna uważa, że metamorfoza dobiegła końca. Jest zadowolona z efektów. I chętnie dzieli się zdjęciami nowej wersji siebie. Nie boi się negatywnych komentarzy i zdarza jej się też pokazywać swoje stare fotografie w mediach społecznościowych.

Jak widać na zdjęciach sprzed lat, Laluna była bardzo wysportowana, nie miała jednak tak dużego biustu i pośladków. Jeśli teraz czuje się w swoim ciele lepiej, to super! Ale bardzo się zmieniła, prawda?

Więcej o:
Copyright © Agora SA