Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę z retuszem? Internauci nie wierzyli. "Co się stało między nogami?"

Julia Wieniawa należy do gwiazd, które bardzo aktywnie działają w mediach społecznościowych. Pomimo że publikuje dużo i często, to doświadczenie nie uchroniło jej od wpadki.

Julia Wieniawa na Instagramie zgromadziła już ponad dwa miliony obserwatorów. Wokalistka z dużą częstotliwością publikuje nowe posty i relacje na InstaStories. Wszystko za sprawą marek, które są bardzo chętne do współpracy z tak znaną i cenioną influencerką. Pomimo że aktorka zawsze dba, by jej fotografie wyglądały profesjonalnie, to zdarzają jej się małe wpadki.

Zobacz wideo Julia Wieniawa planuje poprawiać urodę? "Nie mam problemu, że dziewczyny coś sobie poprawiają"

Co się stało z kroczem Julii Wieniawy? Internauci wiedzą swoje. "Photoshop wjechał za mocno"

Tak było przy okazji zdjęć z sesji promującej stroję kąpielowe jej własnej marki. Wieniawa wiła się na kocu, prezentując bikini na swoim idealnie wyrzeźbionym ciele. Coś jednak w tej kompozycji nie pasowało... Internauci zwrócili uwagę na retusz nóg, który nadał jej sylwetce nieco absurdalnego wyrazu.

Co się stało pomiędzy nogami?
Photoshop wjechał za mocno.
Co się stało między nogami na pierwszym zdjęciu? - pytali zaniepokojeni internauci.
 

Wieniawa nie odpowiedziała na te pytania.

Grafik zmasakrował rękę Wieniawy na plakacie promującym serial. Aktorka zbyła to śmiechem

To nie pierwsza tego typu wpadka z udziałem Julii Wieniawy. W 2020 roku pojawił się plakat promujący nowy sezon serialu "Zawsze warto". Ręka aktorki była dziwnie krótka, co natychmiast zauważyli internauci. Tym razem gwiazda odniosła się do komicznego retuszu, na szczęście do całej sytuacji odniosła się z ogromnym dystansem.

Hahaha, rzeczywiście. Chyba musieli mi skurczyć rękę, żebyśmy się zmieściły - wyjaśniła internautom rozbawiona Wieniawa.
 

Więcej zdjęć Julii Wieniawy znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.