Sylwia Peretti o relacjach z Dagmarą Kaźmierską. "Przestałam ją oglądać". Miała powód [PLOTEK EXCLUSIVE]

Sylwia Peretti w wywiadzie dla Plotka zdradziła, jak obecnie wygląda jej relacja z Dagmarą Kaźmierską. Obydwie były gwiazdami "Królowych życia".

Sylwia Peretti pojawiła się w programie "Królowe życia" w dziewiątym sezonie we wrześniu 2020 roku. I jak się okazało, nie zagrzała miejsca na długo. W czerwcu 2021 roku za pośrednictwem mediów społecznościowych celebrytka poinformowała, że rezygnuje z dalszego udziału w show TTV. Pomimo krótkiej przygody z programem, Peretti zdobyła popularność i całkiem pokaźne grono fanów. Regularnie pokazuje 253 tys. fanom życie codzienne. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, czy obserwuje Dagmarę Kaźmierską, największą gwiazdę show, a także czy się lubią.

Zobacz wideo Nieprzyjemne relacje Sylwii Peretti z Dagmarą Kaźmierską? "Przestałam ją oglądać"

Sylwia Peretti o relacjach z Dagmarą Kaźmierską

Celebrytka podczas rozmowy z Wiktorem Krajewskim została zapytana o wiele spraw, począwszy od drogiego wesela, udziale w "Kuchennych rewolucjach", a także włamaniu i kradzieży. Oczywiście jednym z głównych tematów rozmów był program "Królowe życia", dzięki któremu gwiazda stała się rozpoznawalna w polskim show-biznesie. Dziennikarz zapytał się Sylwii Peretti czy obserwuje poczynania Dagmary Kaźmierskiej w mediach społecznościowych. Okazuje się, że to Kaźmierska pierwsza zakończyła tę relację.

Nie. Przestałam ją oglądać w momencie, w którym mnie odobserwowała, gdy zrezygnowałam z naszego [Sylwii Peretti i jej męża Łukasza Porzuczka przyp. red.] udziału w "Królowych życia". Jak ktoś tak robi, to po co ja mam mu robić dobrze - wyznała gwiazda.

Dziennikarz poszedł o krok dalej. Chciał dowiedzieć się, czy gwiazdy darzą się sympatią.

Nie znamy się tak naprawdę - odpowiedziała.

Pełną rozmowę obejrzycie na nagraniu u góry strony.