Gwiazda TVN urodziła. Dziennikarka pochwaliła się pierwszym zdjęciem córki. "Mała T."

Magda Łucyan znana z "Faktów" TVN powitała na świecie pierwsze dziecko. Szczęśliwa mama pochwaliła się zdjęciem córki na Instagramie. Dwa miesiące temu dziennikarka wyznała, że zmagała się z endometriozą.

Magda Łucyan znana jest widzom głównie z "Faktów" TVN. Dziennikarka jest także autorką reportaży o tematyce historycznej. Jakiś czas temu ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Okazuje się, że pociecha prezenterki jest już na świecie. Świeżo upieczona mama pochwaliła się na Instagramie fotografią córki.

Magda Łucyan urodziła. Dziennikarka pochwaliła się pierwszym zdjęciem córki. "Mała T."

Magda Łucyan nie ukrywała, że miała problemy z zajściem w ciążę. Kilka miesięcy temu dziennikarka przyznała, że zmaga się z endometriozą. Reporterka podzieliła się swoją historią na Instagramie.

Dziesiątki lekarzy, lata bólu, ciągłych anemii i utrat przytomności niestety nikogo nie naprowadziły na właściwe rozpoznanie. O tym, że mam endometriozę, dowiedziałam się miesiąc przed ślubem(...) Zmiany endometrialne zajęły wiele organów, najwyżej weszły aż na przeponę - wyznała w grudniu ubiegłego roku.

Pomimo trudności Łucyan udało się zostać mamą. Niedawno na Instagramie prezenterki pojawiło się zdjęcie stópek noworodka. Gwiazda "Faktów" TVN nie zdradziła, jakie imię nadała córce. Zasugerowała jednak, że rozpoczyna się ono na literę "T".

Mała T. - podpisała zdjęcie dziennikarka.
 

Pod postem pojawiły się gratulacje nie tylko od fanów, ale również od znanych znajomych.

Och jak pięknie i cudownie! Love is in The Air - zachwycał się Damian Michałowski.
Gratulacje milion - napisała Gabi Drzewiecka.
Wszystkiego najwspanialszego dla was - życzyła Karolina Malinowska.

Plotek również przesyła rodzicom najszczersze gratulacje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.