Super Bowl. Została okrzyknięta najseksowniejszą WAG. Jest w związku z zawodnikiem NFL

Kaycee Marchetti została nową gwiazdą Super Bowl. Kobieta wzbudziła zainteresowanie mediów, ponieważ jest związana ze znanym zawodnikiem, który pojawił się na boisku podczas tegorocznego finału NFL.

12 lutego na State Farm Stadium w Glendale w Arizonie odbył się finał NFL. Gwiazdą Super Bowl 2023 bezapelacyjnie została Rihanna. Wokalistka po raz pierwszy od pięciu lat pojawiła się na scenie i zachwyciła 14-minutowym występem. Jak się okazało, Rihanna dała nie tylko niezapomniane emocje podczas występu, ale podzieliła się też wesołą nowiną. Wokalistka oczekuje drugiego dziecka. Uwagę mediów podczas wydarzenia zwróciła też Kaycee Marchetti, która została okrzyknięta najseksowniejszą WAG.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Kaycee Marchetti nową gwiazdą Super Bowl. To partnerka zawodnika drużyny Philadelphia Eagles

Kaycee Marchetti jest od 2019 roku partnerką 32-letniego zawodnika drużyny Philadelphia Eagles, Fletchera Coxa. Kobieta została okrzyknięta najseksowniejszą WAG sezonu przez portal SportsLens. Jej konto na Instagramie śledzi zaledwie 16 tys. obserwujących, ale te liczby mogą się szybko zmienić. Od jakiegoś czasu kobieta próbuje się wybić w sieci i dołączyć do zaszczytnego grona influencerek. Wygląda na to, że wkrótce to Instagram może zostać jej źródłem zarobu. Duże zasięgi z pewnością przyciągną intratne propozycje reklamowe. Na wyróżnienie Kaycee Marchetti zareagowała z radością, ale nie zapomniała też o pozostałych WAG.

To wyróżnienie to wielki zaszczyt, ale i tak największym zaszczytem jest być w otoczeniu tak pięknych kobiet na boisku i poza nim - skomentowała, dziękując pozostałym partnerkom zawodników Philadelphia Eagles.

Fletcher Cox ma już za sobą jedno mistrzostwo. Z drużyną Philadelphia Eagles tytuł zdobył w 2018 roku. Wygląda na to, że para nie będzie miała czego świętować. Mimo że Marchetti cały czas dopingowała z trybun podczas Super Bowl 2023, drużyna Coxa została pokonana przez Kansas City Chiefs 38:35. 

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 
 
 

Zobacz też: "Znachor". Jerzy Bińczycki długo szukał miłości. Zakochał się w 17 lat młodszej studentce

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.