"Rolnik szuka żony". Kamila Boś źle się czuła ze swoją sylwetką. Znalazła sposób na zbędne kilogramy

Kamila Boś, czyli uczestniczka programu "Rolnik szuka żony", opublikowała na InstaStories swoją sylwetkową przemianę. Co pomogło jej odsłonić mięśnie?

Kamila Boś po wystąpieniu w show TVP cieszy się w sieci niemałą popularnością. W wyniku ósmej edycji programu zdobyła wielu wiernych fanów, którym relacjonuje nowości ze swojego życia. Na InstaStories influencerka dodała kilka zdjęć pokazujących sylwetkową przemianę. Nie zawsze było kolorowo.

Zobacz wideo Oto domy uczestników "Rolnik szuka żony"

Paige Spiranac opowiedziała o swojej traumieSuper Bowl. "Najseksowniejsza kobieta świata" pojawi się podczas finału

"Rolnik szuka żony". Kamil Boś źle czuła się ze swoją figurą

Kamila Boś lubi prezentować się w kobiecych strojach. Na jej Instagramie możemy zauważyć zdjęcia w sukienkach czy w kostiumie kąpielowym. Nie widać po nich, żeby gwiazda miała jakiekolwiek problemy z nadprogramowymi kilogramami. Uczestniczka telewizyjnego show wspomina jednak początek października, kiedy to jej sylwetka odbiegała od tej wymarzonej. Mimo diety i dbania o aktywność fizyczną, wahania wagi nie chciały jej opuścić. Influencerka tak opisuje ten czas:

To są zdjęcia z 2 października, gdzie źle się czułam ze swoją sylwetką. Miałam wcześniej lepsze momenty, tutaj gorszy. Miałam wahania, nad którymi nie mogłam zapanować mimo siłowni i ostrożności z dietą.

Screen z konta na IG Kamila BośScreen z konta na IG Kamila Boś https://www.instagram.com/kamila.bos/

Kamila Boś pokazała następnie zdjęcie figury po czterech miesiącach nowej suplementacji.

To zdjęcie po czterech miesiącach, gdzie dodatkowo wdrożyłam suplementację oraz pamiętałam o wodzie. Od października nic więcej nie zmieniłam, bez zabiegów na ciało w gabinetach. 

Screen z konta IG Kamila BośScreen z konta IG Kamila Boś https://www.instagram.com/kamila.bos/

Lepszy wygląd sylwetki uczestniczka show TVP zawdzięcza nowemu suplementowi, który umożliwił jej wyeliminować nadmiar wody z organizmu. Dziś Kamila Boś może cieszyć się smuklejszą figurą. 

Tomasz SzczepanikSzczepanik szczerze o swoim małżeństwie. "Mamy prywatny kodeks"

Zobacz również: "Rolnik szuka żony". Kamila wyciska siódme poty na siłowni. Są efekty! Z dumą pokazała płaski brzuch

Więcej o: