Maja Bohosiewicz o Mamie Ginekolog. Ma inne zdanie niż większość. "Nie mój klimat"

Mama Ginekolog ponownie ściągnęła na siebie uwagę. Przyznała, że przyjmuje znajomych po godzinach w gabinecie NFZ. Po tym wyznaniu mierzy się z kryzysem wizerunkowym. Maja Bohosiewicz wypowiedziała się wokół skandalu z lekarką-celebrytką.

Nicole Sochacki-Wójcicka po szczerym wyznaniu na temat przyjmowania znajomych po godzinach pracy poza kolejką w gabinecie NFZ naraziła się na krytykę nie tylko internautów. Mama Ginekolog może mieć poważne problemy. Narodowy Fundusz Zdrowia wydał oświadczenie, w którym żądał wyjaśnień od Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM. Szpital także zareagował i zapewnił, że zbada sprawę. Mama Ginekolog po krótkiej przerwie wróciła na Instagrama, ale w żaden sposób nie odniosła się do skandalu, który wywołała. Publiczne wsparcie okazali jej pracownicy, publikując ocieplające wizerunek nagranie. Sprawę skomentowała również Maja Bohosiewicz. Nie ukrywa, że szkoda jej lekarki-celebrytki, która znalazła się w trudnej sytuacji. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mają więcej niż jedną nieruchomość. Chodakowska wydała milion euro na willę w Grecji. Pazurowie spokój znaleźli na Mazurach

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz w Paryżu nagrała bezdomnego i nazwała "żulem". Teraz się tłumaczy

Maja Bohosiewicz komentuje skandal wokół Mamy Ginekolog. "Nie mój klimat"

Maja Bohosiewicz na InstaStories zorganizowała "Q&A", a jedno z pytań dotyczyło kryzysu wizerunkowego Mamy Ginekolog. Celebrytka przyznała, że nie zna się z lekarską osobiście, ale jest jej żal. Uważa, że krytyka, jaka na nią spada, jest przesadzona. 

Nie znam się z Mamą Ginekolog, niekoniecznie obserwuję, nie mój klimat. Natomiast jest mi bardzo, bardzo przykro, jako człowiekowi, za to, co ją spotkało. W mojej opinii odium jest tak ogromne, niewspółmierne do przewinienia - zaczęła.
Ja uważam, że takie halo powinno być, jakby zadzwoniła pacjentka i powiedziała: "Nicole wyczuwam coś, czego wczoraj nie było! To pilne". A Mama Ginekolog by powiedziała: "Sorry, bejbe, ale ja już spadam na chatę robić rosół, także bujaj się w kolejkę" - dodała.

Maja Bohosiewicz komentuje skandal wokół Mamy Ginekolog. 'Nie mój klimat'Maja Bohosiewicz komentuje skandal wokół Mamy Ginekolog. 'Nie mój klimat' Fot. Instagram/ majabohosiewicz

W sprawie ginekolog wypowiedziało się już sporo osób nie tylko ze środowiska show-biznesowego. Ekspertka od PR w rozmowie z Plotkiem przyznała, że nie jest to największy kryzys wizerunkowy w karierze Nicole Sochacki-Wójcickiej. 

ZOBACZ: Mama Ginekolog wyjdzie z kryzysu? Zdaniem ekspertki od PR już zrobiła kolejny błąd [PLOTEK EXCLUSIVE]

Macie podobne odczucia na temat afery wokół Mamy Ginekolog jak Maja Bohosiewicz? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA