Kurzajewski i Cichopek na ściance okazywali sobie czułość. A tak zachowywali się, gdy myśleli, że nikt ich nie widzi

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pojawili się na premierze spektaklu "O mało co". Para prezentowała się razem pięknie i widać było, że czują się ze sobą bardzo komfortowo.

10 lutego 2023 roku odbyła się premiera sztuki teatralnej "O mało co" w teatrze Scena Relax. Na wydarzeniu pojawiło się mnóstwo gwiazd z pierwszych stron gazet. Wśród nich byli między innymi: Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Ci ostatni nie szczędzili sobie czułości na ściance. Wybrali stylizacje w stonowanych, klasycznych kolorach. Jednak, gdy światła fleszy przygasły, zachowywali się zupełnie inaczej. Zobacz, jak prezentowali się poza czerwonym dywanem. 

Polecamy: Tak mieszka Katarzyna Cichopek. Łazienka w marmurach robi wrażenie. Patrzymy na poplątany żyrandol. Ktoś miał fantazję

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie unikali zalotnych spojrzeń. Tak wyglądali poza ścianką

Para na premierę teatralną wybrała dość eleganckie stylizacje. Katarzyna Cichopek zdecydowała się na czarno-biały zestaw, który był na przekór panującej za oknem pogodzie. Założyła na siebie czarną marynarkę z białymi klapami, która była dość ekstrawaganckim posunięciem. Dobrała do niej czarne, krótkie spodenki i niemodny, cieniutki biały pasek. Może gdyby zaszalała z rozmiarem, to wyszłaby z tego ciekawa stylizacja. Tak było zachowawczo i banalnie. 

Zobacz również: Annie Musze pękły spodnie na pośladku. Pochwaliła się zdjęciem

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski KAPiF.pl / KAPIF.pl

Maciej Kurzajewski postawił na zdecydowanie ciekawszy i bardziej gustowny zestaw, składający się z satynowej, czarnej bomberki oraz spodni w tym samym kolorze. Razem wyglądali na szczęśliwych, ale najciekawsze było jednak to, co zostało zauważone poza ścianką. Para zachowywała się wtedy już bardziej swobodnie. Partnerzy patrzyli na siebie zauroczeni, a także znaleźli chwilę na rozmowę. Widać, że zaczęli się czuć w swoim towarzystwie bardzo komfortowo, nawet kiedy w pobliżu są paparazzi.

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski KAPiF.pl

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski KAPiF.pl

Więcej zdjęć najgorętszej pary polskiego show-biznesu znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA