Julia Wieniawa w sukience z wycięciami. Ale to buty zrobiły robotę. "Odważne" to mało powiedziane

Julia Wieniawa pojawiła się na premierze spektaklu "Gra", w którym gra jedną z głównych ról. Ubrała się tak, że nie dało się przejść obok niej obojętnie.

Julia Wieniawa stanęła przed kolejnym wyzwaniem aktorskim. Młoda gwiazda, która ma za sobą już debiut na deskach teatru, a także sporo ról w filmach i serialach, tym razem pojawiła się w spektaklu "Gra" w reżyserii Norberta Rakowskiego. Razem z nią w główną rolę wcielił się Adam Woronowicz. Na premierze w Teatrze Garnizon Sztuki wspierali ją najbliżsi, mama Marta Wieniawa-Narkiewicz, ojczym, a także były partner Nikodem Rozbicki, który obecny był na widowni. Gwiazda zaskoczyła też odważną stylizacją. Sukienka z wycięciami to dopiero początek. Spójrzcie na te buty!

Zobacz wideo Julia Wieniawa o początkach kariery

Julia Wieniawa na premierze spektaklu. Buty skradły show

Julia Wieniawa lubi bawić się modą, a jej stylizacje są szeroko komentowane. Gwiazda czasem stawia na klasykę, ale lubi też zakładać elementy garderoby, które aktualnie są w trendach. Nie boi się również odsłonić więcej ciała. Na ramówce Polsatu pozowała w wyciętej kreacji, którą skrytykowała Paulina Koziejowska.

Tym razem Julia Wieniawa postawiła na nieco skromniejszą sukienkę o kroju marynarki, zdobioną połyskującymi elementami. Uwagę zwracały niewielkie wycięcia po bokach. To jednak nie kreacja grała pierwsze skrzypce w tej stylizacji. Były to zdecydowanie buty, kozaki w kowbojskim stylu w czarno-białą kratę na niskim obcasie. Gwiazda dobrała do nich małą, czarną torebkę. Jeśli chodzi o makijaż, postawiła na delikatne podkreślenie urody, a włosy ułożyła w lekkie fale.

Julia WieniawaJulia Wieniawa KAPiF.pl / KAPIF.pl

Trzeba przyznać, że była to zdecydowanie odważna stylizacja. A wam przypadła do gustu? Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Wieniawa w mocno wyciętej bieliźnie. Tak odważnych zdjęć nie było. Fani sugerują, że majstrowała przy twarzy

Więcej o: