Magdalena Narożna zaszalała z fryzurą. Co za kolor! Podzieliła fanów. "Zdecydowanie jestem na nie"

Magdalena Narożna szykuje się do premiery nowego singla. Teledysk do "Czułych słów" może was zaszokować - wokalistka zespołu "Piękni i młodzi" postawiła bowiem na oryginalne uczesanie. Fani są podzieleni.

Magdalena Narożna popularność zyskała dzięki działalności w zespole "Piękni i młodzi". Wokalistka na początku śpiewała u boku męża, ale po burzliwym rozwodzie pary, pierwotny skład grupy nieco się zmienił. Teraz Narożna rozkwita przy nowym partnerze, a jej kariera nie zwalnia. Niebawem w sieci ukaże się najnowszy singiel "Pięknych i młodych", "Czułe słowa".

Zobacz wideo Magda Narożna zachwycona talentem córki: Ma lepszy głos niż ja

Magdalena Narożna zaprezentowała się w nowym uczesaniu. Niektórzy internauci nie są przekonani. "Zdecydowanie jestem na nie!"

Magdalena Narożna zaprosiła fanów do odsłuchania najnowszej piosenki i obejrzenia klipu, który 10 lutego pojawi się w serwisach streamingowych. Z tej okazji opublikowała zdjęcie, które zostało zrobione na planie teledysku. Wokalistka "Pięknych i młodych" zaprezentowała się w nowej fryzurze, a ściśle rzecz ujmując - założyła na głowę różową perukę.

"Czułe słowa" już w piątek wybrzmią na całego. Już teraz zapraszam do oglądania zapowiedzi. Wspaniałego wieczoru - czytamy na Instagramie.

Najnowsza metamorfoza podzieliła fanów Magdaleny Narożnej. Jedni pieją z zachwytu, drudzy narzekają. Na szczęście dla tych ostatnich, przemiana jest jedynie chwilowa.

 
Ślicznie wygląda pani w tych włosach różowych. Pozdrawiam serdecznie i miłego wieczoru życzę.
Kapitalne te włosy!
Zdecydowanie jestem na nie! Wyglądasz dużo starzej, wolę ten piękny blond, który prezentujesz na co dzień - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Jak podoba wam się Magdalena Narożna w różowym bobie? Myślicie, że powinna poeksperymentować z kolorem włosów?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.