"Królowe życia" już nie wrócą, jest oświadczenie stacji. Kaźmierska, Chwajoł i Laluna komentują. "Szalone lata"

To już pewne - "Królowe życia" na dobre znikają z anteny TTV. Uczestniczki programu zabrały głos pod oficjalnym oświadczeniem opublikowanym przez stację.

Losy nietuzinkowych, często ekscentrycznych i bajecznie bogatych bohaterów i bohaterek "Królowych życia" widzowie mogli śledzić aż przez 12 sezonów. Program stał się fenomenem i wypromował wielu nowych celebrytów, którzy doskonale odnaleźli się w polskim show-biznesie. Po sześciu latach przygoda z emitowanym w TTV reality show definitywnie dobiega końca, a fanom "Królowych życia" ciężko pogodzić się z tą decyzją.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska o wychowaniu syna

Katarzyna Skrzynecka, Alikia Ilia Łopucka, Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska Problematyczne imiona dzieci gwiazd. Etiennette i Alikia to dopiero początek

"Królowe życia" znikają z anteny. Bohaterki zabrały głos

Przez ostatnie lata nowe sezony "Królowych życia" pojawiały się aż dwa razy w roku - w wiosennej i w jesiennej ramówce. Ostatnią edycję programu TTV wyemitowało wiosną 2022 roku, a po 12. odsłonie show stacja zawiesiła kręcenie kolejnych odcinków. Przez pewien czasy ważyły się losy reality show, jednak na początku lutego stacja oficjalnie poinformowała już oficjalnie, że kolejne odcinki nie powstaną.

Pragniemy podziękować wam za to, że byliście z nami przez 12 sezonów "Królowych życia". Spędziliśmy wspólnie aż sześć lat, podczas których nie zabrakło radości, wzruszeń, śmiechu do łez i przygód, które przeżywaliśmy wspólnie z naszymi szalonymi bohaterami - czytamy w oświadczeniu.

Fanów programu mocno zasmuciła ta wiadomość i są nieco rozżaleni, że ich ulubiony show znika z ramówki. Do decyzji TTV ze spokojem podeszli natomiast bohaterowie "Królowych życia", którzy odezwali się w komentarzach pod instagramowym postem, aby pożegnać się z widzami.

To były szalone lata. Dziękuję wszystkim - pisze Dagmara Kaźmierska.
Dziękuję za chwile, które mogłam z wami spędzić. Za momenty śmieszne i te bardziej trudne. Były chwile ogromnego śmiechu i pozytywnej energii, ale był też moment między nagraniami, gdy musiałam pożegnać ukochaną osobę, która była moim wielkim fanem - skomentowała Monika Chwajoł.
Kocham, dziękuję za możliwość bycia z wami tak długo - dodała Laluna.
 

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk, Piotr Kraśko Kraśko spotykał się z Górniak. Wieczorkowski z Rosati. Zapomniane związki gwiazd

TTV poinformował też, że "idzie nowe", sugerując, że do ramówki trafi niebawem kolejny, być może zbliżony format. Jak na razie nie zdradzono jednak szczegółów. Nie wyjaśniono także, z jakiego powodu "Królowe życia" znikają z anteny. Niewykluczone, że wpływ na decyzję miało odejście Dagmary Kaźmierskiej, która bez dwóch zdań była jedną z największych gwiazd programu i przyciągała widzów przed ekrany. Uczestniczka show zrezygnowała z udziału w ubiegłym roku, a, jak wyjaśniła w rozmowie z Plotkiem, wpływ na to miały m.in. kwestie zdrowotne.

Troszkę się zmęczyłam już, ale przede wszystkim zdrowie mi nie pozwoliło [na kontynuację reality show - przyp. red.]. Bardzo doskwierały mi nogi. Byłam też mniej aktywna. Nagrywaliśmy program. Trzeba było być w ruchu, muszą być emocje, musi być akcja. Ciągle wtedy szukałam miejsca do siedzenia. Byłam już troszkę przytyta i umęczona - skomentowała.

Będzie wam brakować "Królowych życia"?

Więcej o: