Monika Richardson wybaczyła Zbigniewowi Zamachowskiemu. Teraz obsypuje aktora samymi komplementami

Monika Richardson w jednym z ostatnich wywiadów ponownie poruszyła temat związku ze Zbigniewem Zamachowskim. Prezenterka najwyraźniej przepracowała negatywne emocje związane z trudnym rozstaniem. Dzisiaj o byłym partnerze wypowiada się w niemal samych superlatywach.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się po dziesięciu wspólnie spędzonych latach. Zakończenie relacji komentowanych publicznie nigdy nie jest łatwe, a w tym przypadku doszło jeszcze wiele niewyjaśnionych między partnerami spraw i nieprzepracowanego żalu.

Zobacz wideo Lubi poprawiać urodę

Monika Richardson wybaczyła Zbigniewowi Zamachowskiemu

Dwa lata temu Richardson deklarowała, że mąż zostawił ją dla Gabrieli Muskały. Oskarżała partnera o obojętność, zdradę i zły kontakt z dziećmi. Zapewniała również, że sama zrobiła wszystko, żeby związek trwał, jednak nie udało jej się go uratować.

Monika RichardsonRichardson żałuje słów o byłej żonie i córce Zamachowskiego. "To był błąd"

Mimo wszystko prezenterka dbała o dobre imię byłego partnera i nie pozwoliła obrażać Zamachowskiego. Czytanie o byłym partnerze niewybrednych komentarzy nie napawało ją satysfakcją, starała się je ukrócić.

Jego nieszczęsny romans z koleżanką aktorką też nie jest przez was najlepiej odbierany. Trudno, jak sobie pościelił, tak się wyśpi. To jednak nie zmienia faktu, że należy do niego 10 lat mojego życia, a przez sześć lat nosiłam jego nazwisko. Dlatego proszę, nie nazywajcie go ziemniakiem, kurduplem, konusem, czy jak wam się zdarzało, spoconym wieprzem - pisała po rozstaniu Richardson.

Od tamtego czasu minęło wiele miesięcy, a rany najwyraźniej powoli goją się u obu partnerów. W wywiadzie z "Twoim Imperium" Monika Richardson mówiła ostatnio o Zamachowskim w ciepły sposób. Podkreślała, że wybaczyła mu ich trudną przeszłość.

Richardson o Zamachowskim w samych superlatywach

Zaznaczyła również, że w patrzenie na związek z większym dystansem i zrozumieniem, umożliwiła prezenterce nowa relacja.

Wybaczyłam Zbyszkowi. Patrzę na to w ten sposób: do momentu poznania Konrada byłam w życiu z trzema wspaniałymi mężczyznami, każdy z nich towarzyszył mi w ważnym etapie drogi. Zbyszek też był ważny i nie żałuję żadnego dnia, jaki z nim przeżyłam. Jest przezdolnym aktorem, a przede wszystkim dobrym, serdecznym, ciepłym facetem - pokreśla Richardson.

Monika RichardsonRichardson nadaje z łazienki. Pokazała zdjęcie z wanny. "Jestem dość brudna"

Więcej o: