Patrycja Markowska pierwszy raz o rozstaniu z Kopczyńskim. On ma już partnerkę. A ona? Widać, że cierpi

Związek Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego przeszedł do historii. Aktor ma już nową partnerkę. Wokalistka w wywiadzie z portalem Jastrząb Post przyznała, że nie jest to dla niej najłatwiejszy czas.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński byli parą wiele lat i wspólnie wychowują syna Filipa, który przyszedł na świat w 2008 roku. Od kilku miesięcy media pisały o kryzysie w ich związku, jednak sami zainteresowani nie zabierali głosu w tej sprawie. W grudniu 2022 roku aktor pojawił się na premierze teatralnej w towarzystwie tajemniczej kobiety. Okazało się, że była to Klaudia Kardas, początkująca pisarka, z którą obecnie jest związany. Kobieta w rozmowie z Plejadą potwierdziła, że z Kopczyńskim łączy ją coś więcej. 

Jacek jest wrażliwym, ciepłym mężczyzną. Daje mi dużo spokoju, którego nie miałam w dziesięcioletnim związku z poprzednim partnerem. Czuję się przy nim dobrze, sprawia, że zaczęłam się uśmiechać. Jest przede wszystkim dojrzały i świadomy swojej decyzji - mówiła.

Teraz w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post do rozstania z partnerem odniosła się Patrycja Markowska. Nie ukrywa, że nie jest jej łatwo.

Zobacz wideo Patrycja Markowska o kryzysie w związku

Patrycja Markowska pierwszy raz o rozstaniu z Jackiem Kopczyńskim

Reporterka zapytała Patrycję Markowską, czy zamierza przelać emocje na papier i w swoich piosenkach opowiedzieć o rozstaniu. Wokalistka przywołała nazwiska Shakiry i Miley Cyrus, po czym powiedziała, że nie chce robić show z zakończenia swojej relacji.

Patrzę, jakim to się stało teraz modnym zabiegiem, że np. Miley Cyrus i Shakira robią z tego show. Ja mam kompletnie inną osobowość. My z Jackiem nie mówimy o rozstaniu. To, że to nie jest na forum, jest dla mnie wielką wartością. W świecie wiele rzeczy się teraz sprzedaje. Jeśli można promować płytę rozstaniem, to dlaczego nie.
No nie. Ja nie chciałam tego robić, mimo że pewnie mogłam, bo promocja płyty "Wilczy pęd" zbiegała się z moimi rozterkami życiowymi i problemami - dodała.

Markowska cieszy się, że przez tak długi czas udało się utrzymać rozstanie w tajemnicy.

Nam na tym zależało. Szanujemy się też za to, że nie robiliśmy z tego show.

Na koniec powiedziała, jak się czuje, będąc singielką. Przyznała, że nie jest to dla niej najłatwiejszy czas.

Na razie średnio. Ja przeżywam długo pewne rzeczy i pewnie sporo czasu minie, zanim te skrzydła odrosną.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński byli parą przez 15 lat. Nie zdecydowali się jednak na formalizację związku.

Zobacz też: Kopczyński po rozstaniu dodał nowe zdjęcie. To nie jego nowa partnerka. Fani żartują. "Ile ty tych kobiet masz?"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.