Książę Harry i Meghan Markle chcą, by księżniczka Eugenia poszła w ich ślady. Już zaczęli szukać dla niej domu

Księżniczka Eugenia już wkrótce powita na świecie drugie dziecko. Według brytyjskich mediów to jednak nie koniec zmian w życiu wnuczki królowej Elżbiety II. Podobno wraz z mężem planuje przeprowadzkę do Kalifornii. W znalezieniu domu ma im pomagać książę Harry.

Kiedy książę Harry i Meghan Markle postanowili opuścić rodzinę królewską, wybuchł skandal. Małżonkowie chętnie opowiadali o nadużyciach, jakich rzekomo dopuszczali się wobec nich inni royalsi. Para doczekała się nawet własnego serialu dokumentalnego na Netfliksie. Niemałe poruszenie wywołała też biografia młodszego syna króle Karola III, która niedawno się ukazała. W Wielkiej Brytanii nie cichną plotki odnośnie tego, że Harry i Meghan planują namówić księżniczkę Eugenię na przeprowadzkę do Kalifornii.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Doda z bratem, Natalia Kukulska i Piotr KukulskiDoda z hukiem zakończyła współpracę z bratem. Szczęsny nie rozmawia z ojcem od lat

Książę Harry i Meghan Markle namawiają księżniczkę Eugenię do porzucenia rodziny królewskiej? Tak twierdzi tabloid

Brytyjski tabloid "Mail on Sunday" utrzymuje, że księżniczka Eugenia wraz z mężem zastanawiają się nad przeprowadzką do Stanów Zjednoczonych. Według informatora gazety książę Harry pomaga parze w znalezieniu domu w pobliżu swojej posiadłości.

Eugenia i jej mąż Jack Brooksbank mogą podążyć za księciem Harrym i Meghan Markle do Kalifornii - twierdzi źródło tabloidu.

Według rozmówcy "Mail on Sunday" księżniczka i jej mąż nie zamierzają opuścić Wielkiej Brytanii przed narodzinami drugiego dziecka, które przyjdzie na świat latem tego roku. Informator gazety przekazał też, że początkowo para chce wynająć dom, a dopiero później zacząć rozglądać się za czymś własnym. Stany Zjednoczone nie są obce księżniczce Eugenii. Wnuczka królowej Elżbiety II przez kilka lat mieszkała w Nowym Jorku, gdzie pracowała dla renomowanego domu aukcyjnego.

Księżna Kate, Rami MalekRami Malek wspomina spotkanie z Kate i Williamem. "Zrobiło się niezręcznie"

Myślicie, że księżniczka Eugenia pójdzie w ślady księcia Harry’ego i Meghan Markle i opuści rodzinę królewską?

Więcej o: