Ma męża starszego od swojego dziadka. Dzieli ich ponad 60 lat i chcą założyć rodzinę

24-letnia Miracle i 85-letni Charles to nietypowe małżeństwo. Dzieli ich ponad 60 lat. Poznali się w 2019 roku, gdy Miracle pracowała w lokalnej pralni. Dla Charlesa była to miłość od pierwszego wejrzenia. Pomimo negatywnego odbioru ich związku, para pobrała się w 2022 roku. Teraz marzą o dwójce dzieci.

Miracle i Charles poznali się w 2019 roku. Młoda kobieta pracowała w pralni, a Charles był jej klientem. Jak mówi Miracle, jej przyszły partner często przynosił tylko jedną część garderoby, aby zobaczyć się ze swoją wybranką. Pewnego dnia poprosił ją o numer i tak zaczął się ich romans. Para szybko się w sobie zakochała. Dopiero po czasie Charles wyznał, że urodził się w 1937 roku. Jednak dla Miracle wiek ukochanego nie był żadną przeszkodą. Miracle i Charles zaręczyli się w 2020 roku, a w lipcu 2022 roku zostali małżeństwem. Swoje życie pokazują na TikToku, gdzie często zalewa ich fala hejtu. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek wspólnie z politykami będzie walczyć o in vitro w Polsce

24-letnia Miracle i 85-letni Charles spotykają się z dużym hejtem 

Miracle nie miała problemu z zaakceptowaniem wieku Charlesa.

Nie obchodzi mnie, czy ma 100, czy 55 lat [...]. Myślałam, że ma może 60 lub 70 lat, ponieważ wygląda tak dobrze. Zawsze jest na nogach i jest aktywny - mówi Miracle.

Jednak nie wszyscy podzielali jej zdanie. Rodzina Miracle była przeciwna małżeństwu z jej starszym o ponad 60 lat partnerem. Ojciec kobiety zastanawiał się, czy pojawić się na ceremonii. 85-letni Charles jest również starszy od dziadka Miracle, któremu zależało na szczęściu wnuczki. Rodzina zaakceptowała nietypowy związek. Miracle i Charles publikują swoje życie na TikToku, gdzie często są myleni z ojcem i córką, a nawet - dziadkiem i wnuczką. Ich związek wywołał liczne dyskusje, a internauci sugerują, że Miracle jest z Charlesem dla pieniędzy. Para stara się tym nie przejmować.

Otrzymuje negatywne reakcje od ludzi, którzy mnie nie znają [...]. Ludzie komentujący online nie mają znaczenia, po prostu pozwalamy im robić swoje - przekazuje Miracle.

Miracle i jej starszy o 61 lat mąż planują dzieci 

Pomimo dużej różnicy wieku małżeństwo marzy o własnych potomstwie. Miracle i Charles szukają odpowiedniej kliniki in-vitro, aby porozmawiać o swoich opcjach i szansach na posiadanie dzieci. Miracle jednak czuje, że już na wstępie są osądzani ze względu na wiek Charlesa. Para jednak się nie poddaje. Jak mówi kobieta, stara się żyć, bawić i doświadczać jak najwięcej ze swoim mężem.

Może wiek Charlesa powstrzyma nas przed posiadaniem dzieci, ale ja mam otwarty umysł - dodaje.

Co sądzicie o dużej różnicy wieku w związku?


ZOBACZ WIĘCEJ: Tiktokerów Cheryl i Qurana połączyła wielka miłość, choć dzieli ich 37 lat. Ślub relacjonowali na TikToku. Teraz myślą o dziecku

Więcej o: