Gwiazda "Nagiego instynktu" ma 64 lata. Niesamowicie się starzeje

Sharon Stone w przyszłym miesiącu kończy 65 lat. Wygląda młodo dzięki kilku sekretom kosmetycznym.

Sharon Stone w latach 90. była okrzyknięta przez prasę kolorową i fanów mianem seksbomby. Dziś te słowa zdecydowanie nie są już na miejscu, ale nie da się ukryć, że aktorka "Nagiego instynktu" za sprawą wyrazistego wizerunku zapisała się w świadomości milionów widzów. Jej charakterystyczną krótką fryzurę i białą obcisłą sukienkę z kinowego klasyka zna wielu. Sharon Stone 10 marca 2023 roku kończy 65 lat, a promiennym wyglądem może obdzielić młodsze koleżanki po fachu. Wiemy, czemu zawdzięcza młodzieńczy urok i idealną cerę.

Polecamy: Młodszy partner rzucił Sharon Stone, bo zrezygnowała z botoksu! "Widziałam go jeszcze jeden raz"

Zobacz wideo Makijaż cery dojrzałej. Musisz pamiętać o kilku szczegółach

Sharon StoneSharon Stone pozuje topless nad basenem. Sylwetka idealna

Sharon Stone pięknie się starzeje

Sharon Stone nigdy nie kryła się z tym, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. W pewnym momencie jednak zadecydowała, że kończy z toksyną botulinową i nagle doznała szoku. Jej partner postawił jej ultimatum: albo będzie stosować botoks, albo z nią zerwie. Aktorka wiedziała, że musi postawić na swoim i zakończyć toksyczną relację z mężczyzną. 

Prawdopodobnie byłoby to naprawdę dobre dla twojego i mojego ego, gdybym to zrobiła - podkreśliła w rozmowie z "Vogue".
 

Później widziała mężczyznę jeszcze jeden raz po rozmowie, ale ich kontakt po tych skandalicznych słowach szybko się urwał.

Widziałam go jeszcze jeden raz po tej rozmowie, a potem nie był już zainteresowany spotykaniem się ze mną - podsumowała.

Teraz aktorka żyje według własnych zasad. Jak podkreśla w wielu wywiadach - nigdy nie poddała się operacjom plastycznym, które mogłyby drastycznie zmienić rysy jej twarzy. Ufa za to zdrowej diecie i aktywności fizycznej. Aktorkę często można spotkać na lekcjach pilatesu, który świetnie wysmukla sylwetkę.

 

Oprócz tego aktorka uwielbia rozpoczynać każdy dzień od kubka pysznej, ziołowej herbaty. Taki napój nastraja ją pozytywnie.

 
 

Więcej zdjęć imponującej sylwetki Sharon Stone znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: