Polska influencerka jest w związku z amerykańską gwiazdą futbolu? Fani są pewni

Veronica Bielik to influencerka z ponad trzema milionami obserwatorów na Instagramie. Jest współzałożycielką agencji Spotlight i magistrem prawa. Niedawno opublikowała zdjęcie z Tajlandii. Kto towarzyszył jej w podróży?

Veronica Bielik uwielbia podróże i często odwiedza piękne miejsca, z których publikuje zdjęcia dla swoich fanów. Chętnie pokazuje się w kostiumach kąpielowych. Podczas sesji na wyspie Phi Phi postawiła na zestaw w kolorze czerwonym. Fani podziwiają to, jak Bielik prezentuje się w bikini, ale także zastanawiają się, z kim pojechała na wczasy. Niektórzy uważają, że influencerka jest w związku ze znanym sportowcem. 

Zobacz wideo Co można robić w Tajlandii?

Weronika Bielik na Instagramie i w rzeczywistościWeronika Bielik. Kim jest gwiazda Instagrama, która wyprzedziła Maffashion?

Veronica Bielik zachwyca na plaży. Kto towarzyszył jej w podróży?

Swoje wysportowane i opalone ciało Veronica Bielik podkreśliła intensywną czerwienią. Fani z Instagrama są zachwyceni widokami. Warto podkreślić, że gwiazda ma wielu obserwatorów spoza Polski, więc większość komentarzy jest w języku angielskim.

Wyglądasz nieziemsko.
Piękny widok! Jak zawsze wyglądasz cudownie Weroniko, po prostu cudownie.
Wyglądasz cudownie w tym pięknym czerwonym bikini.

Veronica Bielik wspomniała również w komentarzu, że w Tajlandii jest trochę tłoczno, na co zareagowała jedna z jej obserwujących.

Poważnie aż takie tłumy w Tajlandii ? Będę przelotem na kilka dni i aż się boję.

Poza komentarzami dotyczącymi stroju oraz lokalizacji znalazły się i takie, gdzie padły podejrzenia o związek Bielik z amerykańskim sportowcem. Kliff Kingsbury według obserwatorów miał być w tym samym miejscu co polska influencerka, ale nie widać sportowca na żadnym ze zdjęć. 

Kliff to szczęściarz
Kliff wygrał na loterii.

Kliff Kingsbury to były zawodnik amerykańskiego futbolu, który grał na pozycji rozgrywającego. Karierę rozpoczynał w barwach New England Patriots, a następnie związany był m.in. z New York Jets czy Winnipeg Blue Bombers. 43-letni obecnie sportowiec w 2007 roku pożegnał się z boiskiem i rozpoczął karierę trenerską. W ostatnim czasie nie może jednak poszczycić się sukcesami na tym polu. W styczniu 2023 roku został zwolniony z roli trenera Arizona Cardinals po fatalnym sezonie drużyny.

Kingsbury znany jest głównie w środowisku fanów futbolu, a jego instagramowy profil obserwuje "zaledwie" 66 tys. osób. O amerykańskim trenerze rozpisują się jednak także zagraniczne media, jednak głównie w kontekście jego rzekomego związku z Polką. Daily Mail donosi, że Kingsbury i Bielik spotykają się od listopada 2021 roku. New York Post twierdzi natomiast, że są parą już od października 2020 roku. Żaden z serwisów nie zdradził jednak, w jaki sposób dotarł do tych informacji. Sprawy nie ułatwia też fakt, że nie potwierdziły tego nadal oficjalnie sami zainteresowani.

Jednym z dowodów na związek pary ma być zdjęcie Veroniki Khomyn, żony Seana McVaya, który jest wieloletnim przyjacielem Kingsbury'ego. Na grupowej fotografii udostępnionej na Instagramie przez Khomyn w sierpniu ubiegłego roku znalazła się m.in. właśnie Veronica Bielik.

Veronica BielikVeronica Bielik instagram.com/@veronika.khomyn

 
 

Weronika BielikWeronika Bielik zdradziła, jak zarabia. Zdarzyły się oferty od bogatych mężczyzn z Dubaju

Więcej o: