Grammy 2023. Zadrwiono z "odmrożonego" penisa księcia Harry'ego. "Najważniejszy punkt ceremonii"

Za nami rozdanie nagród Grammy. Podczas uroczystej gali prowadzący odniósł się do wynurzeń księcia Harry'ego w autobiografii "Spare". Zakpił z jego wyznania na temat penisa.

Na czerwonym dywanie przed rozdaniem Grammy 2023 zaroiło się od największych gwiazd świata muzyki. W tym roku gospodarzem wydarzenia został komik, Trevor Noah. Zapowiadając kolejną gwiazdę, nie mógł odpuścić sobie żartów z księcia Harry'ego. Mąż Meghan Markle niedawno wypuścił autobiografię "Spare", w której nie zamierzał niczego ukrywać. Nawet najbardziej intymnych szczegółów, jak odmrożony penis przed ślubem brata, księcia Williama i księżnej Kate.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Elżbieta II zaprojektowała statuę przed śmiercią, ale to rzeźba Ronaldo budzi kontrowersję. Pomniki znanych bywają koszmarne

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Grammy 2023. Prowadzący zakpił ze słów księcia Harry'ego o odmrożonym penisie  

Książę Harry w biografii "Spare" ujawnił nie tylko, jak stracił dziewictwo, ale wspomniał również o "rewelacjach" sprzed ślubu brata. Wyznał, że odczuwał pewien dyskomfort przez odmrożonego penisa. W 2011 roku Harry wybrał się na wyprawę charytatywną na biegun północny i wrócił z niej nie tylko ze wspomnieniami. Od tamtej pory w mediach nie brakuje nagłówków, na temat wyznań młodszego brata księcia Williama. Wspomniano o nim nawet podczas rozdania nagród Grammy. Komik Trevor Noah w oryginalny sposób przedstawił prezentera Jamesa Cordena. 

James Corden jest 12-krotnym zdobywcą nagrody Emmy i gospodarzem "The Late Late Show". Jest też żywym dowodem na to, że mężczyzna może przeprowadzić się z Londynu do Los Angeles i nie mówić wszystkim o swoim odmrożonym penisie - powiedział wyraźnie rozbawiony Noah.

Tłum żywo zareagował na jego żart, co szybko pochwycili również użytkownicy mediów społecznościowych. 

Czy Trevor Noah właśnie wyśmiał księcia Harry'ego, przedstawiając Jamesa Cordona? Szczerze mówiąc, dla mnie najważniejszy punkt całej ceremonii.
Jestem pewien, że Harry uznał to za zabawne. Ma dobre poczucie humoru.
Nawet żart o odmrożonym penisie księcia Harry'ego nie sprawił, że Ben Affleck się zaśmiał - czytamy na Twitterze.

Myślicie, że książę, oglądając rozdanie nagród Grammy roześmiał się z żartu prowadzącego razem z zebranymi? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.