Magda pisze książki, a Victoria poszła w operacje plastyczne. Udział w "Warsaw Shore" zmienił ich życie i wygląd

Program "Warsaw Shore" wyprodukował wiele celebrytów, którzy wciąż odcinają kupony od zdobytej sławy. Pamiętacie ich? Jeśli nie - przypomnimy.

Pierwszy odcinek programu "Warsaw Shore" został wyemitowany w listopadzie 2013 roku. Słynnymi członkami imprezowej i dosyć wulgarnej ekipy byli wówczas: Anna Aleksandrzak, Paweł Cattaneo, Wojciech Gola, Ewelina Kubiak, Anna Ryśnik, Mariusz Śmietanowski, Paweł "Trybson" Trybała oraz Eliza Wesołowska. Uczestnicy zamieszkali w willi i przed kamerami przeżywali miłosne uniesienia, wspólne imprezy, dramaty, a nawet bójki. Z czasem do ekipy dołączały nowe twarze, ale też starsi uczestnicy kończyli przygodę z show. Niektórzy bardzo się zmienili od czasów "Warsaw Shore".

Zobacz wideo Stifler ocenił mięśnie naszej prowadzącej. "Nie ma tragedii jak na dziewczynę" [Lista Plotka]

Victoria Sypucińska

Victoria Sypucińska jest dziś popularną influencerką na Instagramie. Jej zdjęcia osiągają tysiące polubień, a od jej bajecznego życia trudno oderwać wzrok. Założyła także firmę, która zajmuje się organizacją teledysków, sesji zdjęciowych oraz tworzeniem do nich stylizacji. Mimo że przygoda Sypucińskiej z "Warsaw Shore" nie trwała zbyt długo, to zdążyła zgromadzić sporo obserwatorów. Wielu ciekawiło jej dalsze życie po programie, a potem metamorfozy, których z czasem było coraz więcej. 

Victoria SypucińskaVictoria Sypucińska Fot. @victoriasypucinska

Magdalena Pyznar

Magdalena Pyznar w odpowiednim momencie odeszła z "Warsaw Shore" i totalnie zmieniła życie oraz ścieżkę kariery. Dziś jest szczęśliwą mamą i autorką książek. Wydała dwie książki "60" oraz "Sankcja". Jest założycielką marki produkującej profesjonalne produkty do włosów. Obecnie mieszka w Hiszpanii.

Magdalena PyznarMagdalena Pyznar Fot. Kapif, @magda.pyznar

Damian "Stifler" Zduńczyk

Stifler dołączył do programu w 2015 roku i szybko zadomowił się w polskim show-biznesie. Dziś Damian Zduńczyk spełnia się jako celebryta. Aktywnie działa na Instagramie i chętnie bywa na salonach. Stifler miał okazję spróbować swoich sił w celebryckiej federacji Prime Show MMA. Zakończył jednak przygodę w oktagonie pod koniec 2022 roku.

W 2020 roku wydał autobiografię o tytule "Kryształowy chłopak. Jak prawie przećpałem swoje życie". Celebryta zadebiutował także na wielkim ekranie. Można go zobaczyć w najnowszym filmie Marii Sadowskiej "Pokusa".

Damian 'Stifler' ZduńczykDamian 'Stifler' Zduńczyk Fot. Kapif, @stifler16cm

Lena Majewska

Lena dołączyła do ekipy w 15. sezonie. W przeciwieństwie do reszty uczestników nie jest tak wylewna na Instagramie. Prowadzi prywatne konto, a zdjęcia, które głównie dodaje, są z sesji zdjęciowych. Celebrytka pracuje w gabinecie kosmetyki estetycznej. Zajmuje się modelowaniem ust, wolumetrią i innymi zabiegami upiększającymi. W 2022 roku zmierzyła się z inną uczestniczką programu, Anną "Andzią" Papierz, na gali Fist Universe.

Lena MajewskaLena Majewska Fot. @warsawshore_official, @lenaa_eem

Oliwia Dziatkiewicz

Oliwia również dołączyła do programu w 15. sezonie. Celebrytka w publikowanych przez siebie postach w mediach społecznościowych wielokrotnie podkreślała, że interesuje się zagadnieniami związanymi z medycyną estetyczną. Jest właścicielką salonu piękności. Posiada konto na OnlyFans. 22-latka jest również pasjonatką jeździectwa.

Oliwia DziatkiewiczOliwia Dziatkiewicz Fot. @warsawshore_official, @oliwia_dziatkiewicz

Więcej zdjęć uczestników znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.