Sablewska szczerze o współpracy z Dodą. "Wiedziałam, że to jest kiczowate"

Maja Sablewska w nowym wywiadzie wróciła pamięcią do czasów, gdy była menadżerką Dody. Co powiedziała na temat wokalistki?

Doda przez lata przeszła ogromną metamorfozę. Zdaniem wielu osób na zmianę jej wizerunku miała wpływ Maja Sablewska, która współpracowała z wokalistką w latach 2007-2009. Nie jest tajemnicą, że panie nie rozstały się w zgodzie, a potem długo toczyły medialną wojnę. Od tego czasu jednak wiele się zmieniło i topór wojenny został zakopany. 

Zobacz wideo Maja Sablewska mówi nam o swoich relacjach z synem Mazolewskiego. Opowiedziała też o powrocie do Wojtka

Maja Sablewska miło wspomina współpracę z Dodą: Bardzo fajna, równa, konkretna

Maja Sablewska w programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" poruszyła wiele tematów związanych ze swoją karierą. Między innymi wypowiedziała się na temat współpracy z Dodą. Okazuje się, że dobrze wspomina czasy, gdy piosenkarka była jej podopieczną. 

Bardzo lubiłam tę współpracę z Dodą, bo to była współpraca bardzo fajna, równa, konkretna taka, a efekty były bardzo szybko odczuwalne (...). To był moment, kiedy Doda pokazywała bardzo często swoje drugie oblicze i wystarczyło naprawdę niewiele, żeby tę zmianę uzyskać. Wydaje mi się, że te sukcesy, które ona miała wtedy bardzo duże, odebrała przecież Bursztynowego Słowika, dały jej poczucie własnej wartości. To poczucie takie prawdziwe, a nie to, które wynikało z ego.

Sablewska w rozmowie z Moniką Jaruzelską powiedziała także, co sądziła na temat wizerunku Dody. Zdradziła również, jak udało jej się nieco wpłynąć na jego zmianę. 

Ona lubiła kolor różowy, a ja wiedziałam, że to jest kiczowate. Pomyślałam sobie, no dobra, to dobierzemy inny odcień tego różu, żeby było to nadal kompatybilne z artystą, ale miało swoją klasę i estetykę, którą lubię.

Obecnie Maja Sablewska nie współpracuje już z gwiazdami. Skupiła się na rozwijaniu własnej kariery. Została stylistką, a także prowadzi w telewizji programy, podczas których odmienia wizerunek występujących w nim kobiet. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.