Małgorzata Rozenek-Majdan straciła swój program? Decyzja już zapadła

"Projekt Lady" nie wraca na żaden z kanałów TVN. Jak dowiedział się "Presserwis", stacja nie zamierza wznawiać teraz programu, który był jednym z flagowych projektów Małgorzaty Rozenek-Majdan.

"Projekt Lady" od 2016 roku co sezon gościł na antenie TVN - najpierw na podstawowym kanale, następnie w TVN Siedem. Już w poprzednim roku zabrakło jednak show, w którym młode i niepokorne dziewczęta pod okiem Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej ekspertek od etykiety uczyły się, jak być "damą". Zgodnie z informacjami "Presserwisu", czasy te najwyraźniej dobiegły końca.

Maluba, Patrcja WiejaWiemy jak potoczyły się losy zwyciężczyń "Projektu Lady". Czym zajmują się damy?

Zobacz wideo Patrycja Wieja z Projekt Lady: Rozenek mnie zabije

"Projekt Lady" nie wraca na antenę TVN

Od momentu, gdy "Projekt Lady" spadł z głównej anteny TVN do TVN7, oglądalność show z prowadzącą Małgorzatą Rozenek-Majdan w roli głównej mocno spadła. Problemy z programem były już rok temu, kiedy z TVN odeszła Irena Kamińska-Radomska, jedna z mentorek. Kurtuazyjnie tłumaczyła swoją decyzję "zniechęceniem", jednak w kuluarach mówiło się, że według niej produkcja show skręciła w złym kierunku:

Coraz mniej jej się podobało, w którym kierunku to wszystko zmierza. Na ekranie przestały obowiązywać dobre maniery, a zaczęła liczyć się tania sensacja. Dorobek zawodowy, na który pracowała przez wiele lat, nie pozwala jej uczestniczyć w czymś takim - mówił informator serwisu Pomponik.

Efekt był taki, że w 2022 roku "Projekt Lady" w ogóle nie zostało wyprodukowane. Jak czytamy w "Presserwis", nie ma na razie planów, by format wrócił na antenę.

Patrcycja Wieja"Projekt Lady". Była pupilką Małgorzaty Rozenek. Jak potoczyło się życie Patrycji Wiei?

Nie wydaje się, żeby była to bardzo niekorzystna informacja dla Małgorzaty Rozenek-Majdan. Influencerka i jedna z prowadzących "Dzień dobry TVN" zajęta jest obecnie tyloma aktywnościami, że dodatkowa praca na planie "Projektu Lady" mogłaby nie być jej na rękę.

Więcej o: