Marcinkiewicz po wyroku skazującym za alimenty morsuje na sucho. Były szef rządu jest w doskonałej formie

Były premier Kazimierz Marcinkiewicz stara się utrzymywać ciało w dobrej formie. Ćwiczy, biega, pływa, a teraz również morsuje. Co prawda na sucho, ale spójrzcie tylko na jego minę - byłego szefa rządu nic nie rusza.

Kazimierz Marcinkiewicz jest jednym z niewielu byłych członków rządu, którzy bardzo aktywnie korzystają z mediów społecznościowych. Były premier na Instagramie niekiedy dzieli się przemyśleniami politycznymi, ale głównie można obserwować, jak 63-letni mężczyzna dba o formę. W piątek z bogatego repertuaru ćwiczeń wybrał morsowanie na sucho.

Zobacz wideo Kazimierz Marcinkiewicz nazwał książkę Isabel "kłamliwym atakiem". Odpowiada. Pewność siebie traci przy pytaniu o byłą żonę

Kazimierz Marcinkiewicz zamienił politykę na pasję do sportu. Były premier bardzo się zmieniłMarcinkiewicz zdjął koszulkę i natychmiast zrobiono mu zdjęcia. Robi wrażenie?

Kazimierz Marcinkiewicz morsuje bez wody, w śniegu

Kazimierz Marcinkiewicz biega, pływa, udziela się politycznie, otrzymuje wyroki za zaleganie z płaceniem alimentów na byłą żonę, ćwiczy jogę, komentuje bieżące wydarzenia polityczne, walczy w ringu... Czy jest coś, czego nie potrafi? Otóż nie. A dodatkowo jeszcze morsuje. Choć mieszkanie w Warszawie powoduje, że nadzwyczaj ciężko o w miarę czysty strumień, do którego nie trafiałyby ścieki z jakiejś budowy, były premier znalazł sposób i na to. Niepotrzebna mu płynąca, lodowata woda. Wystarczy, że w stolicy spadł śnieg - a tak stało się w piątkowe popołudnie.

Wieczór były szef rządu postanowił spędzić nadzwyczaj aktywnie. Jeśli wy siedzieliście pod kocykiem, pojąc się ciepłą herbatą, Kazimierz Marcinkiewicz rozebrał się do krótkich spodenek i koszulki, założył czapkę i na bosaka wyszedł podreptać w śniegu w ogródku.

Kocham życie <3 W życiu też kocham <3 Życie jest piękne. I nie oglądam się za siebie, bo ostatnich gryzą psy - dopisał na instagramowej relacji.

Podreptał w miejscu, natarł się nieco śniegiem i złożył z dłoni serduszko dla obserwatorów. Pokazał też, że "jest moc", unosząc ręce w górę w uniwersalnym zwycięskim geście.

Łapcie serduszko od Kazimierza MarcinkiewiczaŁapcie serduszko od Kazimierza Marcinkiewicza Fot. Kazimierz Marcinkiewicz / Instagram

Kazimierz MarcinkiewiczKazimierz Marcinkiewicz przedstawił plan dnia. Żyje nie tylko sportem

Jak oceniacie formę byłego premiera? Jest ogień czy może jednak "mrozi"? Dodajmy, że jak na osobę, która została skazana na sześć miesięcy ograniczenia wolności i obowiązek wykonywania prac społecznych w wymiarze 20 godzin miesięcznie, Kazimierz Marcinkiewicz ma nadzwyczaj dobry humor.

Więcej o: