Wojciech Mann szczerze o emeryturze. "Na złość tym, którzy by chcieli, bym zniknął"

Wojciech Mann ostatnio świętował 75. urodziny. W najnowszym wywiadzie legendarny dziennikarz odniósł się do tematu swojej emerytury. Okazało się, że ma bardzo konkretne stanowisko w tej sprawie.

Wojciech Mann od lat jest zaliczany do grona najbardziej poważanych i lubianych dziennikarzy w Polsce. Ogromną popularność przyniosła mu rola gospodarza w programie "Szansa na sukces". Przez lata był związany z radiową Trójką, z którą rozstał się wraz z tzw. "dobrą zmianą" w mediach publicznych. Obecnie współpracuje z Radiem Nowy Świat. Wojciech Mann skończył właśnie 75 lat. W najnowszym wywiadzie wypowiedział się na temat swojej emerytury

Zobacz wideo Sieroty po Trójce. Radio 357 i Radio Nowy Świat [Popkultura Extra]

Wojciech Mann: Nie planuję jakiegoś spektakularnego odchodzenia na emeryturę

W rozmowie z "Faktem" Wojciech Mann przyznał, że zamierza nadal pracować jako radiowiec. Na razie nie wybiera się na emeryturę. 

Granicę wyznacza chyba fizyczność. Tak długo, jak będę z siebie wydobywał jakiś w miarę artykułowany głos i będę miał coś do powiedzenia, to będę próbował, o ile mnie nie wywalą. Podejrzewam, że każdy człowiek ulega tym samym ograniczeniom. Jeśli przyjdzie, oby jak najpóźniej, jakaś blokada fizyczna, to wtedy samoczynnie się urwie. Na razie nie planuję jakiegoś spektakularnego odchodzenia na emeryturę, nawet na złość tym, którzy by chcieli, żebym już zniknął - powiedział Wojciech Mann.

Wojciech MannWojciech Mann Fot. KAPiF

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Wojciech Mann został zapytany też o to, jak świętował 75. urodziny. Okazuje się, że hucznej celebracji nie było. 

Od dawna unikam hucznych obchodów, bo nie lubię świętowania dookoła mnie. Było w kręgu rodzinnym bez wielkich fajerwerków i parad różnych orkiestr dętych - powiedział Wojciech Mann w rozmowie z "Faktem".

Myślicie, że uwielbiany dziennikarz wróci jeszcze do telewizji?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.