Sylvester Stallone podjął decyzję w sprawie rozwodu. Swoje perypetie rodzinne... pokaże w reality show

Kilka miesięcy temu do mediów trafiła informacja o rozpadzie małżeństwa Jennifer Flavin i Sylvestra Stallone. Okazuje się jednak, że para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę. Co więcej, na antenę wkrótce trafi reality show z ich udziałem.

Sylvester Stallone i Jennifer Flavin pobrali się w maju 1997 roku. Para doczekała się trzech córek: Sophie, Sistine Rose i Scarlet Rose. W sierpniu 2022 roku pojawiły się plotki o rozpadzie gwiazdorskiego małżeństwa. Spekulacje te potwierdzili zarówno Stallone, jak i jego żona. Teraz okazuje się, że małżonkowie postanowili ratować związek.

Zobacz wideo Sylvester Stallone zamyka historię Rambo. "Ostatnia krew" już w kinach

W "The Family Stallone" zobaczymy kulisy życia filmowego Rambo. "Chcę być autentyczny"

W sieci pojawił się zwiastun nowego reality show z udziałem rodziny Sylvestra Stallone. "The Family Stallone" będzie można obejrzeć na platformie streamingowej Paramount+. W produkcji zobaczymy kulisy życia filmowego Rambo, jego żony oraz trzech córek.

Po wcieleniu się w jedną z najbardziej legendarnych postaci w historii kina, Sylvester Stallone jest gotowy, aby pokazać przed kamerami to, co uważa za swoją największą życiową rolę - bycie ojcem. Nowy serial, w którym wystąpią jego trzy córki, żona i on sam, oferuje miejsce przy stole jednej z najsłynniejszych rodzin Hollywood - czytamy w oficjalnym opisie produkcji.

Sylvester Stallone w wywiadzie dla programu ET Canada przyznał, że realizacja reality show skupionego wokół życia własnej rodziny od zawsze była jego marzeniem. Aktor chce mieć udokumentowane chwile spędzone w towarzystwie ukochanych córek i żony.

Dorastając, chciałbym zobaczyć takie gwiazdy jak Marlon Brando w domu robiące jajecznicę i wygłupiające się. To interesujące. (...) Chcę być autentyczny w relacji z moimi córkami. Naprawdę chcę mieć z tego materiał filmowy.

"The Family Stallone" zadebiutuje na platformie Paramount+ wiosną tego roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.